Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18 éves keményen lúdtalpas...

18 éves keményen lúdtalpas vagyok, pár hete elkezdtem a lábtornát mivel ha nem is mindig de szokott fájni a lábam és ez akadályoz a napi teendőim elvégzésében, most vissza akarok menni sportolni segítene a lúdtalpamon?

Figyelt kérdés
2022. okt. 26. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem. Megfelelő cipőre, és bele harántemelőre lenne szükséged. A lúdtalp nem múlik el, de korrigálható, rengeteg cég van, aki csinál egyedi talpbetéteket..
2022. okt. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van betétem, egyedileg saját lábam szerint van készítve
2022. okt. 26. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
a keményen ludtalpas mit jelent? képet tudsz csinálni?
2022. okt. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem értek az oldalhoz, hogy tudnám elküldeni neked?
2022. okt. 27. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
fel tudod tölteni egy oldalra - pl képküldés - és a linket el tudod küldeni
2022. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

[link]


Nem tudom hogy ez súlyos vagy sem, a lábam inkább reggel szokott fájni meg néha napközben, terhelés alatt szinte mindig elmúlik a fájdalom de szeretnék ezen is javítani

2022. okt. 27. 19:37
 7/8 anonim ***** válasza:
ez flexibilis ludtalpnak tunik, csak akkor lapos a talpad, ha ráálsz, és akkor se teljesen. Nem sulyos, és viszonylag könnyen korrigálható is, a betét és a torna is jó lehet
2022. okt. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a választ igyekszem minden nap tornáztatni. Akkor ezzel gondolom sportolhatok? Igazából elég sokat edzem és nem szeretném ha a sport rovására menne
2022. okt. 27. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!