Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miről lehet felismerni ha...

Miről lehet felismerni ha valaki fogyasztót valamit, nagyon feltűnő?

Figyelt kérdés

Az alkoholtól bamba fejed van, a fűtől kicsik a szemeid meg vörösek.

És a többit?

Eki, Speed, Kóla, MDMA, Heroin, 4mmc, Kratom, Herbál, LSD, Gomba?


Szerencsére olyannal aki Heroint vagy LSDt fogyasztót valószínű úgysem találkozok a való életben. Csak szimplán érdekel, hogy az mit csinál az ember szemeivel, meg mennyire vághat eltorzult, bárgyú képet az aki mondjuk otthon benyomja? XD



2022. okt. 29. 05:33
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Eki: nagy pupilla a szeronin hatás miatt, magas testhő, rágás, élvezkedő fejvágások, fújtatások.

Kóla: talán közepesen tág pupilla, túlpörgöttség

MDMA: ugyanaz, mint az eki

Heroin: szűk pupillák, álmosság, lagolás, sápadtság, bambulás

4mmc: közepesen tág pupilla, hideg végtagok, mags dózásinál: kék, szürke, fekete végtagok, rágás, magas testhő, cuppogás

Kratom: szűkebb pupilla, émelygés, ez nem olyan erős

Herbál: tipikus állva alvós dülöngélés, lagolás, space jump érzék eltolódás, bamba, távolba maradő fej.

Gomba: nagy pupilla, hullámokban görcsös reszketés, érzelmi kitettség, rapszodikusság, hányás, émelygés, hideg végtagok

LSD: ugyanaz kb, mint a gomba


Az összes fogyasztása baromság. Ezeken agyalás helyett inkább kezdj valami értelmeset az életeddel. De ok, infót lehet kérni róluk, nyilván én is azért tudom, mert sokat olvastam anno ezekről a fosokról.

2022. okt. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát egy eki használót alapvetően nem nehéz felismerni, rágja a semmit, mindenkit szeret és furán mozog.

A speedet talán nehezebb kiszúrni, de hidegben is izzad, lehetnek furcsa tikkjei a szemével meg arcával amik akaratlanok meg ilyesmi. Ja meg esetleg be van feszülve, kicsit szögletesen mozog de nem fárad el semmitől.

2022. okt. 29. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ekitől az intelligencia szintem esett vagy 20 pontot. Példa rá: haver nyújtja a telefont, és mondjak neki egy számot (zene), én meg nem értettem h mi a fhaszt akar és rávágtam h 20. Amúgy kívülről nem látszott rajtam semmi.

Kratom ha sokat tolsz belőle, olyan mint egy enyhébb cigi. Belassult pszichomotorika.

LSA-Gomba: annyit nem toltam pl. gombából h hallucináljak, viszont bepörgetett és végre energikusan éreztem magam, volt mindenhez kedvem. Az LSA addig nem látszott meg rajtam, amíg kajaflash hevében fel nem zabáltam mindent, aztán okádtam.

A spuritól meg olyan voltam, mint egy adhd-s kisgyerek- vmi végtagomat mozgatnom kellett mert folyamatosan mehetnékem volt. Am nem sokkal tértem el a szorongós/pánikbeteg énemtől, szval egyáltalán nem volt feltünő.

Myristicin: fényre érzékeny szem, fokozott libidó, de ez sem látszik meg annyira kívülről. 2. 3. Nap inkább az érzelmi sivárság, posztapokaliptikus felfogás, és elvontság volt rám jellemző. Ismételten semmi újdonság xd

2022. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

LSD-re és gombára - ezekről tudok nyilatkozni - a tág pupilla tényleg jellemző, de azért szerintem ez se olyan, amit pl. egy buliban elsőre nézel valakin.. :D (Az MDMA-ra jellemző "rágózás" már valóban feltűnő messzebbről is.) Hányásról viszont sose hallottam egyiknél se, persze lehet, hogy mennyiség kérdése.


Amúgy viszont, ezen kívül egy light-osan bepapírozott ember közel nem olyan feltűnő, mint ahogy elképzelné egy laikus, vagy amennyire a fogyasztó annak érzi magát. És pont az utóbbi miatt nem feltűnő: megvan az a tudat, hogy "kerülöm a feltűnést", nem fog olyasmiket csinálni, mint egy minden gátlásától megszabadult részeg ember például. Gyakorlatilag ha napszemüvegben felül a buszra és benyom valami zenét a fülesén, biztos nem veszed észre másból. (Ugyanez szerintem a fűre is igaz lehet.)


A nagy mennyiség persze más, de azt nem szokták ezeknél nyilvános helyen csinálni, inkább elvonulós "meditáció" jelleggel, csendben ülve/fekve.

2022. okt. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
EQ-ján, zavaros a gondolkodása...
2022. nov. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!