Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi ideig marad az antibiot...

Mennyi ideig marad az antibiotikum a szervezetben?

Figyelt kérdés
Tegnap reggel szedtem be belőle egy szemet és olyan látászavarom lett tőle,hogy a sürgősségin kötöttem ki,ahol azt mondták ez a gyógyszertől van,kaptam másikat. Azt hittem a látászavarom elmulik az éjszaka alatt,hisz akkor már eltelik 24 óra de nem így történt:(
2022. okt. 29. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ezt így nem lehet elmondani. Reméljük nem történt maradandó baj. Nem kérdezted meg a sürgősségin?
2022. okt. 29. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A sürgősségin az elején még el sem hitték,hogy bajom van,majd megkaptam,hogy ők a szemhez és látáshoz nem értenek...azóta is vibrál minden és zajosan látok.
2022. okt. 29. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi lett !?
2022. nov. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Változatlan minden,ma megyek a szemeszhez...
2022. nov. 2. 06:27
 5/8 anonim ***** válasza:
Ok. Mit nem látsz pontosabban?
2022. nov. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Visual snow,ha beírod és megnezed a képeket,ugy látok most..4 napig bújtam a netet mire végre találtam olyan képet amivel el tudom magyarázni hogyan látok pár napja
2022. nov. 2. 10:29
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez durva! Mit irnak,mitől van? Elmúlik?

Antibiotikum rég kiürülhetett

2022. nov. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudnak róla...találtam itt valakit aki hasonló cipőben jár,nem tudják mitől alakul ki és gyógyítani sem, meg kell tanulni vele "együttelni"..neki 10 éve így van:(
2022. nov. 2. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!