Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiderült hogy bélférgem van?...

Kiderült hogy bélférgem van? Ezt ugye nem tudja el kapni a párom nemi aktust követően?

Figyelt kérdés
tegnape elött vettem észre a nem oda való dolgot a székletemben és elötte hajnalban voltunk együtt a párommal!neki ugye ettől nem lehet baja?
2010. szept. 28. 14:47
 1/3 anonim válasza:

Dehogynem!!!!

Nem a nemi együttlét miatt kaphatja el, hanem a csókolózástól, ugyanis ezeknek a kis ganéknak mindenhol ott van már a petéjük, ha már annyira elszaporodtak, hogy már te is látod őket. Azonnal fordulj dokihoz, mert elég undorító és nagyon káros is rád nézve.


Ja és el ne felejts kezet mosni wc-zés után...;)

2010. szept. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ajánlott az ágyneműt is kimosni magas hőmérsékleten, szóval jól írták, simán fertőződhetett a párod (kilincs, ruha, törülköző stb.). És nem a szextől.
2010. szept. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már szedek gyógyszert 2 napja meg eszk fokhagymát is le cseréltem az ágyneműt is meg kezet is mosok mindig meg ki is takaítottam mihelyst meg tudtam!remélem akkor már nem lesz nagy gond!
2010. szept. 29. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!