Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha minden szeretke...

Mit tegyek, ha minden szeretkezést követően felfázási tüneteim vannak?

Figyelt kérdés
Nem szedek fogamzásgátlót,dokinál már voltam,adott gyulladáscsökkentőt,de csak ideiglenesen hatott.Nem sokat vagyok együtt a párommal, hetente 1X szeretkezünk,de utána mindig fáj a pisilés. 1-2 napig tart,utána elmúlik,de mindig visszajön.Félek,hogy rámehet a vesémre.Mitől lehet ez és mit tudok ellene tenni?
2011. aug. 20. 03:33
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
nahallod, ha voltál nőgyógyásznál, és amit ő gondolt se jött be, akk itt nem sokan tudnak segíteni. Talán érdemes lenne elmenni akkor mikor megvannak a panaszaid ismét hozzá, vagy egy másikhoz is akár. Az én tippem valami fertőzés lenne, de nem vagyok orvos.
2011. aug. 20. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátodat is kezelni kellene. Hiába ad az orvosod bármilyen gyógyszert, a következő együttlétkor a párod visszaadja neked a kórokozókat, ezért érzed úgy, hogy csak ideig-óráig használnak a gyógyszerek.

Küldd el őt is orvoshoz és te is vele egy időben kezeltesd magadat. Addig semmi szex, amig letelik a gyógyszerkúra!

2011. aug. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
csatlakoznék az előttem szólóhoz! Ha tényleg mindig így van az együttlét után,akkor agyon fontos mindkettőtöket kezelni! ha a párod szeret megérti és sürgősen felkeres egy dokit.
2011. aug. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló és a barátommal együtt kaptunk gyógyszert,mert ő hordozta én meg elkaptam.Vérvételből megmondják,nekem streptococusom volt.

Tipp: nemiszervek megmosása szex előtt és után,mindkettőtöknek

2011. aug. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! Mihamarabb meglátogatjuk a dokit
2011. aug. 20. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!