Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Személyes tapasztalatokat...

Személyes tapasztalatokat szeretnék kérni térdeplőszékkel kapcsolatban. Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Fáj a hátam ezen a vacak irodai széken.
2022. nov. 2. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem ezt kérdezted, ezért pontozzatok le nyugodtan, de én az ülőlabdát javasolnám. Az garantáltan karbantartja a gerincet. Vagy ha normális a munkahely, sok munkatársam csinálta, hogy két órát ülve dolgozott, két órát meg állva, ugyanis az asztalba be volt építve az emelő - de gondolom ha ilyen lenne, akkor egy szavadba kerülne egy normális szék.
2022. nov. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fér el a labda, az iroda meg a lakásom
2022. nov. 2. 12:20
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Ha egy szék elfér, a labda is elfér, ne szórakozzunk már. Normális minőségű irodai/gamer szék több helyet foglal, mint egy labda. :D
2022. nov. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Próbáltál te 18 m2 re franciaágyat, futógépet, irodát és kályhát betenni? Nem fér el a labda, szék is alig
2022. nov. 2. 12:34
 5/10 anonim ***** válasza:

A labda nem jó folyamatos használatra. Főleg nem annak, aki még sose használta.

Szerintem kérj meg egy hozzáértőt, hogy állítsa be a széked és mutassa meg, hogyan kell helyesen ülni, hogyan kell elhelyezni a monitort, billentyűzetet.

Mindent lehet helyesen és rosszul is használni.

2022. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én térdeplő széket használok, és nagyon elégedett vagyok vele.

Nem igazán a márka számít, inkább a testmagasságod. Természetesen, sok fajta állítható.

Nemcsak egyetlen pózban lehet rajta ülni,tehát nem fogsz rajta elgémberedni.


Labdám is van, azt is nagyon szeretem, de ha nálad sok helyet foglalna, akkor nem ajánlgatom :)


Nem is tudom, mikor dolgoztam utoljára irodai széken. Csak a térdeplőt és a labdát használom felváltva.

2022. nov. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2022. nov. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A székem ócska, le kell cserélni, ez a gond, nem az ülési póz (gázrugó megdöglött). (Az irodai benti székekkel nincs gond, meg kicsit vicces lenne alvállalkozóként extrákat követeljek a megbízóktól, plusz ott nem ülök egész nap), de néha home officeban vagyok.

Szóval most nézegetem a székeket. Gondoltam, hogy esélyt adok a térdeplőszéknek, ezért kellenének a személyes tapasztalatok


Labdám volt már, nem szerettem és nem fér el. A hely is kicsi meg az asztal is sarokasztal, tehát eleve csak keskenyebb ülőalkalmatosság jön szóba

2022. nov. 2. 13:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor én új széket vennék.
2022. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, csak nézegetem ezt a térdelőst is.
2022. nov. 2. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!