Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 21 F. A helyzet velem az,hogy...

Porsie kérdése:

21 F. A helyzet velem az,hogy paranoiaval,borderlinal,hiszterikus,narcisztikus,pszihopata, elkerulo,schizoid szemelyisegzavarral diagnosztizaltak. Es allitolag nincs normalis hangulatom csak depresziv es euforikus. Amit en cafolok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Vannak barataim,de ugy erzem hogy meg kell feleljek nekik,es hogy barmi hibamert is el fognak utasitani. Egy hatalmas kaoszt erzek a fejemben es nem tudom mar mit tegyek. Hogyan viszonyuljak a vilaghoz es magamhoz. Valyon mit kene tegyek?
2022. nov. 7. 18:34
A kérdező szavazást indított:
Paranoia
Szemelyisegzavar
Depreszio
szorongas
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Lábgombád nincs véletlenül?
2022. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen diagnózist biztosan nem kaptál; még leírni sem tudod a kifejezéseket helyesen.
2022. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miert nem irtam le helyesen? Mert ekezetek nelkul irtam?
2022. nov. 7. 19:02
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A "pszichopata" ch-val, mint minden pszicho, nem orvosi terminológia. Nincs ilyen diagnózis.
2022. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felsoroltad az összes általad ismert személyiségzavart, vagy mi? :D

Ilyen dg teljesen kizárt.

2022. nov. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Itt semmi vicc sincs. Miert irnak ki 1 ilyen kerdest ha nem lenne igaz.
2022. nov. 7. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A borderline és a pszichopátia kapásból kizárja egymást. Szép próbálkozás, de tanulj még "troll".
2022. nov. 17. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!