Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Olvasgattam a bőrrákról és...

Olvasgattam a bőrrákról és beparáztam. Hogyan nyugodjak le, ha nincs alapja a félelmemnek?

Figyelt kérdés

Elmúlt 3-4 nyáron elég sokat napoztam. Ezért elmentem egy bőrgyógyászhoz. Szerencsére nem talált elváltozott anyajegyet.

Most azonban olvastam, hogy van, hogy több év múlva változik át.... rettegek, hogy egyik napról a másikra rákos leszek...


2022. nov. 10. 03:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Miert paraztatod magad meg sem tortent dolgokkal? Ha mar ennyire szorszalhasogato vagy, ne is vegyel levegot, mert a nagyvarosi szmog miatt tropara mehet a tudod, plusz gegerak. A hideg bolognai ragutol gyomorrakod lehet. A zsebben hordott telefon miatt hererakod lehet. A fogamzasgatlotol mehnyakrakod. Ha van anyajegyed, akkor borrakod. Iszol alkoholt? Majdaganat. Csiposet szoktal enni? Vastagbelrak.

Felesleges ilyeneken gondolkodni, csak tonkreteszed magad a stresszel.

2022. nov. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Cubina ***** válasza:

Ha tudnád, hogy mit lélegzel be, mit iszol és mit eszel, egyből elfeledkeznél a bőrrákról.

Sajnos bárki bármikor lehet rákos, én is voltam.

Meg lehet gyógyulni, bele is lehet halni, az ember sorsa előre el van döntve. Az is lehet, hogy sose leszel rákos, de elüt a busz. De az is lehet, hogy 100 évig fogsz élni.

Szerintem élvezz ki minden napot, mert tényleg nem tudni, hogy meddig teheted meg. Nem csak te, mindenki.

2022. nov. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!