Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szempilla lifting utan duzzadt...

Szempilla lifting utan duzzadt piros, hámló szemhéj?

Figyelt kérdés
Elvileg ez egy teljesen kíméletes eljárás, ami allergiát sem okozhat. A kozmetikusom is sok nőnek csinált már es nem okozott gondot. Nekem csípett közben is már, utána azt hittem, hogy normális a pirossag, de azota faj, hamlik es be is dagadt, nem csak felul, hanem picit alul is. Sose voltam még semmi kozmetikai termékre allergiás, muszempillam is volt mar, festve is volt mar a szempillám es sose volt gond.
2022. nov. 10. 21:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig ez elég egyértelmüen allergiás reakció.

Az, hogy másnak nem okozott gondot, nem jelent semmit, te még lehetsz túlérzékeny rá.

2022. nov. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos ezek szerint mégsem bírta a szemed. Gondolom tudja, hogy ha mégiscsak előfordul ilyen, mit lehet tenni. Miért nem őt kérdezed?
2022. nov. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kérdeztem es nem tudja, mert ezen elvileg mar nincs semmi amit le lehetne oldani róla.
2022. nov. 10. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Keress meg egy börgyógyászt, különben nagyobb baj is lehet belöle
2022. nov. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kemikáliák okozhatnak allergiás reakciót és bőrgyulladást.

(Még természetes anyagok is)

A legjobb amit tehetsz, ha elmész bőrgyógyászatra , ott elmondanak mindent és megfelelő kezelést kapsz, hogy elmúljon minél hamarabb, egyéb súlyosabb komplikáció nélkül.

A szem környéke nem játék.

Ha a 20. alkalom után történt volna, akkor sem lenne meglepő, mert bármikor, bárkivel előfordulhat,hogy kialakul az allergia olyan szerekre, amiket addig gond nélkül használt.

2022. nov. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a valaszokat!

Ha nem lesz jobb holnapra akkor elmegyek dokihoz. Sajna a kozmetikus nem tud rajtam segiteni, mert ez nem olyan, amit le lehetne oldani

2022. nov. 11. 00:44
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez az eljárás megfelelö a haj dauerolásának, ahhoz, hogy tartós ívet érjenek el, hasonló vegyszerre van szükség (meg emellett szól az is, hogy mi mindent nem szabad az elsö pár napoban csinálni). Ehhez elég agresszív szerre van szükség, ami bárkinél okozhat problémát, még akkor is, ha a többségnél nem szokott.

Feltétlen menj börgyógyászhoz, mert kezelés nélkül tartós allergia, ekcéma alakulhat ki, és egész életedben meglesznek ezek a problémák újabb kezelés nélkül is.

2022. nov. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Meg is sérült a szemhejam, el lett rontva valószínűleg. Kaptam ra kenőcsöt, szebb mar sokkal, de meg a sebnek ido kell, hogy begyogyuljon. Azt hittem ez valami biztonságos es egyszerű módszer, de soha tobbet nem csinaltatok ilyet

2022. nov. 12. 09:33
 9/9 anonim ***** válasza:

Második felkiáltójel a kozmetikusnak

Nem csak gond esetén a teendőket nem tudja, a lehetséges mellékhatásokat sem.

Az anyagok és a technika rengeteget számít ebben az iparágban.

Emberek látásával játszanak az amatőrök, szomorú.

Jobbulást!

2022. nov. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!