Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem klasszikus kérdés, de...

Nem klasszikus kérdés, de remélem kapok rá választ?

Figyelt kérdés
Szóval melegként adhatok plazmát vagy sem? Mert hallottam egy ismerőstől, hogy erre is rákérdeznek.. 19/f

2022. nov. 10. 22:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A szexuális irányultságodhpz semmi közük. (De valóban rákérdeznek erre is mert tapasztaltam)

De arra is rá kérdeznek hogy milyen gyakran van szexuális partnered,gondolom a nemibetegségek kiszűrésének érdekében,amire nem kötelező őszintén válaszolni,úgy mint a többi kérdésre sem. Úgy is az STD-s vérvétel dönt a nemibetegségek terén.


Amúgy meg vicc és komolytalan az egész kérdezz felelek,mert gondolod/gondolják hogy a sok koszos ápolatlan "c type" egyén makkegészséges? Vagy egy intravénás drogos befogja ott vallani hogy szúrja magát? :D Nem rasszizmusból szántam,de én a helyi plazma adó központba ezt tapasztaltam mert javarészt ápolatlan cigók járnak hozzánk. Sok betegségre ki sem terjed az állapotfelmérés...

2022. nov. 10. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

#1

És akkor a be nem vallott betegségek ki sem derülnek? Azért csak bevizsgálják a leadott plazmákat, nem?


A be nem vallásra meg kérlek ne buzdíts.

2022. nov. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen nem derülnek ki. Például: rákos megbetegedések,hormonális gondok,és cukorbajok,egyéb emésztőrendszeri gondok..stb. Nem csinálnak specifikus vérvételt...

Igen bevizsgálják nemibetegségek irányába (HIV,Hepatitis,syphilis..stb) és még csinálnak általános vérképet mint amit a házidokik szoktak.


"A be nem vallásra meg kérlek ne buzdíts."


- Most szerinted ha a kérdező azt jelöli be hogy heteroszexuális,de közben meleg akkor mi gond lehet? Netán a plazmát "felhasználó" is az lesz?

Szerinted hányan kamuznak??

Egy droghasználó sem fogja be X-elni hogy az egyértelmű.

2022. nov. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Anno a barátomat kizárták emiatt, de akkoriban a véradásból is kizárták az embert ha b*zi volt. Én a helyedben letagadnám, biztos, ami biztos alapon.
2022. nov. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 -remete- ***** válasza:
84%

Veradasnál plazma is ide tartozik mindent is megvizsgalnak.


[link]


Erdemes tájékozódni.

2022. nov. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"...amire nem kötelező őszintén válaszolni,úgy mint a többi kérdésre sem"


Nem arra gondoltam, hogy meleg-e. Hanem a mondatod második felére. Hogy a "többi kérdésre sem".

2022. nov. 11. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom Adhatsz csak II.Osztályra kerül, de akinek tetkója van az úgyszintén.
2022. nov. 11. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat :) Jövő hét csütörtökre foglaltam időpontot csak ez felmerült, gondoltam rákérdezek.
2022. nov. 11. 15:34
 9/10 anonim ***** válasza:
96%
A melegeknél esélyesebb a HIV fertőzés, HIV pozitív pedig nem adhat.
2022. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 -remete- ***** válasza:
100%
Mint irtam is bevizsgalják a véred nemi hovatartozastól választól függetlenűl. Szoktam válaszolni, hogy nincs olyan kapcsolatom. Aztán ennyi.
2022. nov. 12. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!