Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Úristen! 17 éves fiú vagyok....

Úristen! 17 éves fiú vagyok. Éjszaka azt álmodtam hogy we-re kell mennem, ki is mentem, de nagyon sokat kellett pisilnem. Aztán arra ébredtem, hogy igazából is folyik. Az ágyban. Ez mitől lehet? :O :S:S

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 10:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul. Ez még korántsem kóros. Az ember a fizikai és a lelki érzéseit i sokszor belefűzi az álmaiba.

Végülis felébredtél, csak kicsit későn :-) szóval semmi gond.

2010. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
100%

Egyszer már én is jártam így, nagyon fáradt voltam azt hiszem. A hangsúly azon van hogy "egyszer".

Ha megint előfordulna, akkor fordulj orvoshoz, egyébként próbáld elfelejteni.

2010. szept. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, ez előfordul. Sokmindenkivel megesik. Egyszerűen nem tudsz annyira felébredni, hogy éberen felmérd a szituációt, ezért beleszövődik az álmodba. Nagyon fáradt voltál, nagyon mélyen aludtál, ez okozta. Nincs ok aggodalomra.
2010. szept. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez bárkivel előfordulhat.Próbálj meg elalvás előtt wc re menni, és alvás előtt ne igyál sokat!semmi probléma hidd el sok emberrel előfordult már ez, csak sokan szégyenlik bevallani.
2010. szept. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld, velem is ez történt múlt héten egymás után két nap is! Szerintem azért, mert vagy 4 liter teát megittam aznap, abból lefekvés elötti 1 órában több mint egy litert.
2010. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Nekem kicsit kellemesebb álmom tegnap. Azt álmodtam, hogy a barátnőm orálisan kényeztet. Mikor felébredtem az érzés folytatódott, kiderült, hogy nem csak álom volt. Olyan hihetetlenül jó élmény volt, hogy még a legválasztékosabb nyelvvel, a magyarral sem tudnám leírni. Amit írsz, ilyen velem is előfordult egyszer 27 éves koromban. Bár én nem álmodtam semmit, csak simán magam alá vizeltem. Kellemetlen, de úgy vagyok vele, ha 18 évente előfordul egyszer, akkor nincs nagy gáz.
2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
+volt
2010. szept. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Morfologus ***** válasza:
100%
Én is álmondtam már ilyet, csak szerencsére időbe felkeltem és kiértem.
2010. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem is volt olyan hogy nagyon kellett pisilnem és sajnos azt álmodtam hogy a wc-n ülök.a többi rakd össze!:D mindenesetre húzhattam ágyneműt.:D ja és nem voltam már gyerek.
2010. szept. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek...:)
2010. szept. 29. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!