Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől viszket a lábfejem és a...

Mitől viszket a lábfejem és a talpam?

Figyelt kérdés
Semmi nem látszik rajta, de sokszor viszket, kínzóan. Azt vettem észre, hogy ha ülök egyhelyben vagy fekszem, akkor szokott előjönni (nem mindig). De ha jövök-megyek akkor nem viszket. Nem jelentkezik mindennap a viszketés, van hogy napokig semmi, aztán van hogy egymás után több napig is viszketget. Mitől lehet ez? Cukrom rendben van. Gomba és egyéb bőrbetegség vagy irritáció szerintem kizárva, mert semmi bőrtünet nincs. A biztonság kedvéért hetek óta csak pamut zoknit hordok de az se hozott változást. Öblítő és mosópor gond még nincs kizárva de akkor lehet nem csak a lábfejem meg a talpam viszketne, ha az lenne a gond. Attól félek ez valami belső probléma lesz :/
2022. nov. 13. 17:31
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Ha egy ideje van, akkor menj el borgyogyaszathoz
2022. nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is szokott lenni. Ilyenkor hidegen sajtolt (azaz szuz/feldolgozatlan)sheavajjal bekenem egyszer es elmulik honapokra vagy evekre!!!
2022. nov. 14. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Menni fogok dokihoz, már de nem bőrgyógyászhoz, mert mint említettem, semmi bőrtünet nincs.

2022. nov. 14. 07:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!