Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha tinikoromban magasabb lett...

Ha tinikoromban magasabb lett volna a tesztoszteron szintem akkor vastagabb lenne a szerszámom?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon nem volt rendben tinikoromban a hormonháztartásom. Rengeteg stressz, szorongás, elhízás, mozgáshiány, egészségtelen voltam nagyon. Folyton fájt mindenem és hasonlók.

Ha rendben lett volna minden és egészséges vagyok akkor vastagabb lett volna?

Azért kérdem mert elkezdett nőni (hosszra) de ez után kellet volna vastagodnia szépen még évekig. (ahogy a legtöbben beszámolnak róla).

Az átlag méretet ha nézzük akkor is hosszra átlagon felüli kicsit, vastagságra meg átlag aluli talán.


2022. nov. 13. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
A nemi szervek növekedésére más egyéb hormonok is hatással vannak .
2022. nov. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pl?
2022. nov. 13. 21:18
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

"Az átlag méretet ha nézzük akkor is hosszra átlagon felüli kicsit, vastagságra meg átlag aluli talán."


Azt ugye tudod, hogy nincs 2 egyforma pénisz? A nagyobb meg alapból általában vékonyabb. Nincs veled semmi baj, max te látod gondnak azt, ami nem az.

2022. nov. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Aterzem, ugyanugy tortent velem is. Nekem van legkisebb penisz a csaladban.
2022. nov. 14. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nem s méret vagy a vastagsàg a lényeg, hanem a technika!
2023. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!