Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infralámpázáshoz szoktatok...

Infralámpázáshoz szoktatok védőszemüveget használni? Szükséges?

Figyelt kérdés

Krónikus arcüreggyulladás miatt használnám, de vannak szemproblémáim (nem nagy dolgok, de zöldhályog, és amúgy is érzékeny a szemem, sokszor reggel fél óra, míg "észhez térnek" a szemeim, a nappali fényt míg megszokják).

És ha valaki használ ilyen szemüveget, hol vette? Keresem a neten, fényképet feldob, de beszerzési forrást nem találok:(



2022. nov. 17. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
De még mennyire! Erős napszemüveg vagy esetleg köss a szemedre vastag kendőt. Vagy ami alváshoz való ilyen maszkszerű, vagy szemfedő, vagy hogy hívják.
2022. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Somló Volán Zrt. ***** válasza:
Sose szoktam infralámpához védőszemüveget használni. Nátha esetén mikor az orromat infralámpázom napi 10 percig, egyszerűen csak becsukom a szemem. Nekem is vannak szemproblémáim: Szürkehályog volt mind 2 szememen, 5 éve a jobb szemem először vérzett be, ezt üvegtesti vérzésnek hívják. Még 2022-ben is jelentkeztek ilyen problémák, de az infralámpától sose lett semmilyen bajom. Nem kell nyitott szemmel belenézni és kész. Jó mondjuk az nem tudom mennyire számít, hogy az infralámpám nem vörösen, hanem ilyen sárgás-zöldesen világít.
2023. febr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!