Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől zsibbad a lábam?

Mitől zsibbad a lábam?

Figyelt kérdés

Kb egy hete kezdődött hogy a bal lábam el kezdett zsibbadni leginkább a vádli, achilles in és a talp rész ez 1 2 óra múlva el múlt majd másnap ugyan ez csak a jobb lábamban

Pár napja le fekvés előtt erzem ezt inkább és inkább csak a jobb lábamban viszont egészen a derekamtól a talpamig a láb hátsó része

Tudni kell hogy régóta a farokcsontomnál mindig roppani szokott amihez elég egy olyan mozdulat vagy direkt roppantom ki mert érzem hogy feszül, esetleg lehet ennek a következménye ez?



2022. nov. 21. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Isiász. Kuva idegesítő, nekem is van. Van amikor jobb, van amikor rosszabb. 😞
2022. nov. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utana olvastam igen, lehetseges hogy az mivel ulo munkat vegzek vegulis siman lehet😕
2022. nov. 22. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség után lett. Idegbecsípödés. Állítólag kitudja egy jó masszőr masszírozni. Gondolkodom rajta. Nekem csak az egyik oldalamon van, a bal vádlim zsibbad állandóan, és néha feszül mellé a bal oldalam derék tajékon. Nagyon idegesítő. A zsibbadás mindig más, van amikor alig érzem, van amikor rosszabb annál is amikor elülöm a lábam. Vezetéskor tud lenni a legszarabb, mert be tud görcsölni. És nem hat rá semmilyen gyógyszer... Kuva idegesítő. 😞
2022. nov. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, valoszinu nekem is idegbecsiporldes volt mert 1het mulva el mult... Bar nekem a voltaren krem hasznalt, be kentem vele a vadlimat es a derekamat plussz csinaltam gerinc tornat parszor ami jol at mozgatott
2022. dec. 10. 22:40
 5/5 anonim ***** válasza:
El is múlt teljesen?!
márc. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!