Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17 éves fiú vagyok, és 2hete...

17 éves fiú vagyok, és 2hete észrevettem, hogy a jobb mellbimbóm alatt van valami kemény csomó, akkor nem fájt. Viszont már akkora mint egy 2Ft-s, ovális alakú és már elég érzékeny, és néha fáj. A másik oldalon nincs semmi. Mi lehet? Aggódjak miatta?

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon nem kell aggódnod, mert valószinüleg egy betokosodott zsirmirigy, DE mindenképpen menj orvoshoz és mutasd meg neki, mert lehet más is. Ha csak zsirmirigy, akkor azt helyi érzéstelenitéssel el lehet távolitani, mert csak egyre rosszabb lesz különben.
2013. jan. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetni akarlak, de minél előbb nézesd meg a biztonság érdekében, mellrákja fiúknak is lehet, csernobil óta pedig megnőtt a fiatalkori daganatos megbetegedések előfordulási aránya.
2013. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!