Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fiatalként hetente 2 hetente...

Fiatalként hetente 2 hetente berúgni. Később okoz problémát?

Figyelt kérdés
Tegyük fel 18 évesként minden héten berúgsz egészen 19 éves korodig. Utána soha többet nem iszol semmit, de tényleg soha. Ez okoz később egészségügyi problémát?
2022. nov. 26. 00:05
A kérdező szavazást indított:
Így is
Így nem
8 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt csak hiszed hogy nem iszol többet. Annak akinek ennyire alap piálni, az később se mond le róla. Úgyhogy igen, okozhat gondot.
2022. nov. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Nálam is így kezdődött.. azután szépen napi szinten ittam.. mostanában 2-3 havonta iszok, de akkor brutál sokat.. ha van eszed nem kezdesz rá az ivászatra.. elmondanám, hogy nagyon nehéz lemondani róla később..
2022. nov. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Majd később megtudod.
2022. nov. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
34%

Na mondjuk ez hulyeseg, hogy az ember kesobb se mond le rola.

Rengeteget pialtunk egyetem alatt, aztan egy ismerosombol se lett alkesz. En konkretan alkoholt se ittam mar 3 eve, nem kivanom.

Aztan egyetem alatt meg heti otszor berugtunk.

Nem kovetendo pelda, de nem mindenkibol lesz alkoholista.

Az egeszsegugyi oldalarol nem tudok nyilatkozni, azt tudom mondani, hogy en eleg egeszseges vagyok, sportolok, ritkan vagyok beteg. De hogy mi lesz kesobb? Passz.

2022. nov. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez nem ritka példa, nagyobb bajod nem lesz belőle. Én pont ilyen korban hagytam ki, majd mikor egyetem alatt kibuktam néha, elkezdtem otthon felbontogatni egy egy bort. Na ez mire végeztem, szinte napi egy üveg lett. És meg sem viselt már . Brutal nehéz letenni. Ellenben az ismeroseimmel, akik a te korodban kieltek magukat, azok manapság alig isznak, csak, ha összejön egy nagyobb baráti társaság. A párom konkrétan Anti alkoholista lett. Eld ki magad most, de azért ne minden hétvégén, tanulj meg ellazulni máshogy is, különben oda jutsz, mint én .. onnan meg nagyon nehéz vissza fordulni . A szervezetnek nyilván nem pozitív ilyen mértékben sem, de ettől meg nem lesz komoly problémád .
2022. nov. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!