Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Infúzió másnaposság ellen?

Infúzió másnaposság ellen?

Figyelt kérdés
Felkelek másnaposan, vagy mikor hazaérek benyomok magamnak egy infúziót és pár óra alatt kikúrál... Ez jól hangzik és vannak cégek, melyek ezzel foglalkoznak. Lehet valahol venni infúziókat erre a célra?

2022. nov. 27. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem lehet
2022. nov. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Zcom09 ***** válasza:
79%
A másnaposságot nem csak a dehidratáció okozza hanem az acetaldehid mérgezés is amit nehéz infúzióval kúrálni.
2022. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát másnaposan nem figyelsz oda meg is ölheted magad az infúzióval pl levegősen hagyod
2022. nov. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Van rá magyar cég is.

[link]

2022. nov. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, de ez elég drága... biztos vagyok benne, hogy a jövőben kipróbálom, de sajnos nincs annyi pénzem egyetemistaként, hogy hetente menjek. Pedig azt hinném, ennek a célközönsége pont az egyetemisták:D:D szóval én arra gondoltam, hogy megveszem magamnak az infúziót és otthon csinálom magamnak.
2022. nov. 27. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!