Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Igaz az a "legenda" hogy a...

Semmixd321 kérdése:

Igaz az a "legenda" hogy a hajzselétől kihullik a hajad?

Figyelt kérdés

2022. nov. 28. 16:53
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Fodrász vagyok, de nem hallottam még erről, nem látom, hogy a zselé miért befolyásolná a haj egészségét/hullását.

A hajad gyulladástól, betegségtől, szoros copftól, idős kor miatt, vitaminhiánytól hullhat. De hajszerek (festék, zselé, pomádé, gél, hajlakk stb) elvileg nem befolyásolja.

2022. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak azért kérdem mert nekem ilyen "szétálló" hajam van és azért kéne egy minimális mert össze fogom és azt szeretem ha le van "zsírozva" tehát ilyen nem szétálló. (Tudom hogy érdekes megfogalmazás de tegnap aludtam kb 3 órát)
2022. nov. 28. 21:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én naponta csinálom, nem hullott ki.

Inkább a hajmosástól vékonyodtak el a hajszálaim.

Nem inkább attól?

2022. nov. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha szorosan fogod össze majdnem minden nap, egész napokra, akkor pár év alatt elkezd a hajvonalad kiritkulni, kopaszodni.

A zselé, gél stb nem árt.

2022. nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az össze fogás csak ha nagyon szoros akkor baj?
2022. nov. 29. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az a tipikus lófarok. Táncosoknak (pl balettnél) nagyon gyakori ez a probléma.
2022. nov. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom nekem igazából olyan van, (ha jól tudom mostanában elég népszerű) hogy oldalt fel van nyírva a többi meg össze van fogva nem hiszem hogy olyan nagyon erős lenne mert nap végére mindig szét esik.
2022. nov. 29. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Gél, wax, hajpor

Ezekkel is probalhatod.

Nem tudom milyen stilusod vab

2022. nov. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!