Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hallottam, hogy egy szerelő...

Hallottam, hogy egy szerelő felmászott magasfesz oszlopra, áramütés érte, és csak a pernye meg a nadrágja hullott alá. Lehetséges az az eset, amit hallottam? Ez milyen feszültségű vezeték esetén fordulhat elő?

Figyelt kérdés

2013. nov. 6. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
az emberi testben van par dolog, ami kevesse egheto, pl. a csontok. egy aramutestol nem 'parologsz el', kulonosen ugy nem, hogy a ruhaid egyben maradnak. a sztori igy, egyben hulyeseg.
2013. nov. 6. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez az. Én is utána néztem, amikor eszembe jutott, és videók, fényképek alapján ilyenkor van egy nagy fényjelenség, aztán leesik a test, ami bár durván roncsolódott, de közel sem égett el teljesen. Csak arra gondoltam, hogy lehetséges esetleg akkora feszültség, aminél mégsem kamu ez a sztori. Régen volt, de azt hiszem, egy villamosvezeték karbantartó mesélte. De azt nem tudom, hogy ő látta, vagy ő is csak hallotta.
2013. nov. 11. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!