Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen mérget tegyek el vagy...

Milyen mérget tegyek el vagy dobjam ki?

Figyelt kérdés
Melyik vegyszert kéne elraknom jól mélyre? Tudom hogy minden vegyszer káros, de melyik az ami szinte azonnal végez egy emberel? Ugyanis két fiam van és nem szeretném ha esetleg meginnák vagy ilyesmi. És ezek a vegyszerek mit tesznek a testben? Hogy el tudjam magyarázni nekik hogy miért rosszak ezek..

2022. nov. 29. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Nem jó mélyre, hanem jó magasra az összeset.
2022. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindent, amit veszélyesnek veszel, zárható szekrénybe kell rakni. A kulcs helyét pedig csak a felnőttek ismerjék.
2022. nov. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Az osszeset! Semmilyen vegyszert ne erjenek el, biztos, ami biztos. Lehet, hogyha nyel egy kis mittudomen, mosogatoszert, akkor csak hanyni fog 1 napig es nem hal bele, de en ezt se kockaztatnam meg. Az izuk miatt valoszinuleg amugy se tudnak meginni sokat a vegyszerekbol, kis mertekben szerintem egyik se okoz azonnali halalt, de valami karosodast okozhat. Hogy ezek pontosan hogy mukodnek, meg mit csinalnak, passz.


En hulye voltam es elol hagytam egyszer a csoki illatu tusfurdomet. Eskuszom egy masodpercre fordultam el, eppen kiraktam a gyerek pelenkajat a furdoben, mert keszultem kivenni a kadbol, amikor persze bele akart inni, mert hogy o megkostolja. Ekkor volt 2 eves, a nagy kadban furdott es a kad szelen volt ugye a tusfurdo. Utolso pillanatban kaptam ki a kezebol. Azota ilyesmit nem is veszek 😂

Szoval tenyleg mindent el kell pakolni, biztos, ami biztos.

2022. nov. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fagyállót, savakat, higanyos hőfokmérőket, mákteát stb.
2022. nov. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! És ezek a vegyszerek mit tesznek egy átlagos ember szervezetével?

Csak rémisztgetésért! :)

2022. dec. 15. 18:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!