Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mikor csinál a béres csepp...

Mikor csinál a béres csepp étvágyat?

Figyelt kérdés

Alig tudok enni valamennyit. A vérképem tökéletes, jól is érzem magamat mégis aggasztóan keveset eszek, keveset kívánok, ezért béres cseppet kezdtem szedni. Nőként 169cm és 51kg vagyok :( ami kevés, nem lenne jó fogyni.

Ma amit ettem: 1 banán, 3 szelet pizza, egy zsemle sonkával, sajttal, paradicsommal


2022. dec. 6. 23:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a jumbo tömegnövelőt, attól talán hízhatsz.
2022. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából jó lenne hízni, de sokkal jobb lenne ha normálisan tudnék enni, mert jelenleg a kajálás egy szenvedés, nem kívánom, hányingerem van utána, de enni kell, így egy keveset erőltetek.
2022. dec. 6. 23:14
 3/6 anonim ***** válasza:

Honnan veszitek, hogy a Béres csepp étvágyat csinál? Belinkelnétek erről a hivatalos dolgot? Legalább már 20 éve használom, és semmi ilyet nem tapasztaltam.


Kérdező, a probléma a fejedben van, esetleg stresszes életvitelt folytatsz, ami miatt nincs étvágyad.

És talán, ha nem hulladékot ennél, akkor még jobb lenne.

2022. dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem szoktam hulladékot enni, de tény hogy ez a nap rosszra sikerült.

A mai tervem: reggeli zabkása

Délelőtt: müzliszelet

Ebéd: csirkemell falatok, kapros mártogatós, sült zöldbab és tepsis krumpli (ezt rendelem)

Uzsonna: joghurt

Vacsora: sajt, sonka, zöldségek, kenyér


(Jó lenne ha be tudnám tartani és mindent megenni. Perpill amúgy éhes vagyok, úgyh szaladok is készíteni a kását)

2022. dec. 7. 06:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Engem nem hízlalt, talán próbáld a B komplexet.
2022. dec. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csinál étvágyat, ez marhaság.


Ha étvágytalan vagy, akkor menj további vizsgálatokra, glutén, laktóz, de mellette egyél.


Napi 3 főétkezés + 2-3 kicsi, és számold a kalóriákat (legalább 2000 legyen meg, de inkább több), másképp nem fogsz hízni.


Hogyha szervi oka van, az úgyis kiderül, de szoktasd magad a normális étkezéshez.

2022. dec. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!