Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vastablettat irtak fel rágótab...

Vízpart kérdése:

Vastablettat irtak fel rágótablettat,- bar nem erre gondoltam- de en simán lenyelem. Mi a különbség,ez is felszivodik.azert? A verkepem javult ,de nincs a csucson,mar kb 2 eve szedem így.

Figyelt kérdés

2022. dec. 9. 07:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Már két éve így szeded, és még egyetlen egyszer sem kérdezted meg az orvosodat erről????

Hmmmmm...


De ha nem is akarsz beszélni orvossal.... Egy kattintásnyira ott az infó tőled is.... Kikerestem helyetted.


"A Maltofer rágótabletta egyidejű bevétele étellel és itallal


A Maltofer rágótablettát étkezés közben vagy közvetlenül étkezés után kell bevenni. A tablettát szétrágás után, kevés folyadékkal kell lenyelni, bár a rágótabletta egészben is lenyelhető egy kis folyadékkal együtt."



[link]

2022. dec. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Valóban nem neztem utana De ezek szerint vizzel is hatasos . Köszönöm a választ!
2022. dec. 10. 07:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!