Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért zsibbad a bal fülem?

Miért zsibbad a bal fülem?

Figyelt kérdés

[18 éves fiú vagyok]

Tegnap 20:00-órátol csak úgy elkezdett zsibbadni, ugy voltam vele, hogy par perc es elmulik, de mégyem. Aztan elaludtam es felkeltem 22:00-kor hirtelwn, hogy nem mult el még mindig es akkor mar a bal alkapcsom is egy kis ponton hatul. Aztan megprobaltam vissza aludni hogy reggelre biztosan elmulik, de semmi nem tortent most fel oraja keltem fel, aztan nezem a tukorbe es el van pirosodva anyam azt mondta meg kell csipkodni hatha de semmi.


Szerintetek mi lehet a baj? Nagyon zavar hogy nem mulik el



2022. dec. 9. 07:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Orvos tudná megmondani, keress fel egyet. Lehet valamilyen fülfertőzés, de arcüreggyulladás és fog probléma is kihathat a fülre. Ha túl mélyre nyúl az ember a tisztító pálcikával, az is okozhat sérülést pl.
2022. dec. 9. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem tisztitottam a fülem lb 1 hete.
2022. dec. 9. 08:13
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja meg előtte nagyon fájt a fejem aztan mikor a fejfajas elmult ez lett a fulemmel
2022. dec. 9. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!