Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ájulás, elesés reggel, felkelé...

Ájulás, elesés reggel, felkelés, után. Ájulás covid urán, ájulás varicocele műtét után, ájulás viszketés után. Bővebben lentebb. Tapasztalatok bármelyik pontra?

Figyelt kérdés

Összetett az esetem, sok minden lehet, így bármilyen - lehetőleg megnyugtató- tapasztalatot köszönök: Ma reggel felkelés után a mosdóban állva elestem. (Soha nem volt még hasonló) Azonnal felpattantam es szégyelltem magam, hogy esetleg másnapos lehetek (de nem érzem magam annak, ittam ugyan tegnap, de nem részegségig). Aztan rájöttem, hogy ez ájulás volt, tompítás nélkül. Nehéz megítélni az okot: Felkelés után volt 1-2 perccel, COVID-os is voltam 1 hete, Varicocele mutetem volt 3-4 hete, de szinten par napja a gyogyult seb kicsit kinyilt, valadekozik. (Orvos latta, azt mondta, hogy talán csak egy kisebb vérrög tisztul ki)

Ha valaki a fentiek barmelyikéről (ájulás, sebnyílsás, varicocele műtét után) tud részletes tapasztalatokat írni, azt megköszönöm.

(Az ájulás hirtelen jött, elötte a műtéti seb körül viszketett erősen, elsötétedésre nem emlékszem, csak, hogy a földre estem és felpattanok)

34/F



2022. dec. 10. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez vérnyomás. Hany kiló vagy?
2022. dec. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Teljes vérkép a háziorvosnál + 3 napon keresztüli napi 5x vérnyomásmérés naplózással.

Ez nem normális, sőt nagyon veszélyes, holnap sétálsz a járdán és kiájulsz az autók közé!

2022. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!