Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdműtét után ha a mankó nem...

Moncsika23 kérdése:

Térdműtét után ha a mankó nem áll kézre és már többször el estem vele,használhatók járókeretet? Nem fog a doki szólni érte?

Figyelt kérdés

2022. dec. 12. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy kimegy a lakásodra, és figyelni fog téged 7/24... :)
2022. dec. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Máshogy mozogsz a mankoval, mint a jarokerettel. Magadnak okozol problémát vele. A fizioterapeuta/gyógytornász meg tudja tanítani a helyes használatot
2022. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nyílván nem arra gondoltam,hogy ki jön és figyel hanem pl ha megyek vissza hozzá vizsgálatra.

Az rendben van hogy más kép megyek mankóval és másképpen kerettel,de ez az én esetembe egy darabig szerintem mindegy,én legalább is így érzem.

Mert 6 hét 0 fokos rögzítőm van és nem is terhelhetem a műtöt lábam.

2022. dec. 12. 19:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Az jó praktikus lehet, hogy műtött térddel mankóval az első időkben az ember 6-szor felnyalja a betont, mire belejön.
2022. dec. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4!


Egy jó fizioterápiás vagy gyógytornász megtanitja, hogyan kell használni a mankot és ha figyel q páciens, egyszer sem fog miatta elesni.


A te dolgod, kérdező, konkrétan azt csinálsz, amit akarsz, de az allapotodon a jarokeret nem fog javítani. Máshogy mozogsz vele, mint mankoval.

2022. dec. 13. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem bokatores miatt volt begipszelve a bal labam es mankozas kozben sikerult ugy elesni, hogy eltortem a jobb karom is...

32/N

2022. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én azt értem hogy gyogytornász meg tudná mutatni,stb csak az a baj hogy 1 napos sebészeten voltam és nekem senki nem mutatta meg hogy kell és gyogytornász nem is járt nálam,jelenleg se kell ilyen helyre járom majd csak ha le jár a 6 hét akkor tálizok először gyogytornasszal.

Igen én is ettől félek ha tovàbra is erőltetem a mankót,hogy nehogy nagyobb legyen a baj főleg hogy én kaptam 2 db csavart is a térdembe és nem szeretném ha még pattana a csont vagy ilyesmi mert a csavar beépűlési idelye 6 hét.

Jó mindegy,majd lesz valahogy azért köszi a válaszokat.

2022. dec. 13. 11:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor konkrétan honnan szedted q mankot?
2022. dec. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát úgy hogy ki írták.

Mint ahogy fentebb is írtam térdműtétem volt.

Ilyenkor írnak ki mankót is.

2022. dec. 13. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!