Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet? Munkába is...

Mitől lehet? Munkába is észre vettem, és itthon is, hogy többször is elszédülök miközben megyek, de csak egy pár másodpercre, majd elmúlik. Pár napja van ez a panaszom, de nem tudok mire gondolni.

Figyelt kérdés

2022. aug. 24. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Nincs alacsony vérnyomásod?
2022. aug. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
34%
Ilyen nálam is előfordul, de a saját esetemben sem tudnék rájönni, hogy az ezerféle nyavalyám közül épp melyik okozhatja.
2022. aug. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Esetemben is gyakori. Gondoltam már az időjárásra. Régebben erős pánikrohamaim voltak, az is picit kiújulhatott. Amúgy, a fene se tudja.
2022. aug. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
41%
Én nem szédülök hanem elveszítem az egyensúlyt amióta rosszul hallok. De ha szédulsz annak is lehet több oka. Stressz, vérellalmtas zavara meg egy csomó minden. Menj el a háziorvoshoz, ezért vannak. Mi gyakorlatilag csak találgatunk. Ő meg el tud küldeni vizsgálatokra, fel tud tenni 24 órás vérnyomásmérőt stb.
2022. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

Milyen jellegű a szédülés? Sajnos millió féle dolog okozhatja a mentális problémáktól kezdve a súlyos betegségig.

Nekem vagy bppvm van az forgó jellegű vagy pszichés okok miatt szédülök. Ha kettőslátásod is lenne vagy beszédzavar akkor azonnal orvos.

2022. aug. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25%
Pl szorongás okozhatja.
2022. aug. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom általában normális, bár amióta fogytam 8 kilót elég alacsony a pulzusom.
2022. aug. 25. 07:28
 8/10 anonim ***** válasza:
25%
Sajnos ennyi információ alapján csak az orvos tud segíteni személyesen.
2022. aug. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14%
Én 2 éve így vagyok. Minden vizsgálaton voltam. Semmi változás. Max. a változó kor ami szóba jöhet. Megtanultam együtt élni vele. Persze ez nem jelenti azt hogy ne menj kivizsgálaltatni magad. Jobbulast
2022. aug. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2022. aug. 28. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!