Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen jelképes ajándékot...

Milyen jelképes ajándékot vinnétek egy fogorvosnőnek?

Figyelt kérdés
2022. dec. 18. 14:13
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Semmit, ugyanis hálapénznek minősül, nem fogadhat el sem pénzt, sem mást. Ha mégis megteszi és kitudódik, őt is és téged is megbüntethetnek keményen
2022. dec. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

Soha eszembe nem jutna fogorvosnak ajándékot venni! Egyrészt elvből hálapénz ellenes vagyok, másrészt így is elég pénzt elkérnek. (Aki mégsem, az meg az ő baja)

Ha nagyon elégedett lennék, szóban megdicsérném, megköszönném, és ha van rá online lehetőség, felpontoznám a helyet. Ennyi bőven elég kell legyen.

2022. dec. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Atyaég!


1. ez egy magán fogászat!


2. 8.000 Ft. értékig vihetsz ajándékot, ez a szabály!


Baszki, nem ez volt a kérdés!!!!

2022. dec. 18. 15:52
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
Semmit. Nagyon ciki, inkább simán köszönd meg, hogy nagyon jó munkát végzett és ajánlani fogod másnak is.
2022. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
20%
Mi az hogy nem ez volt a kérdés?? A válasz az, hogy semmit sem vinnék. Ez egyértelműen kiderült a válaszomból. És egyébként olyanról hallottam már, hogy orvosnak ad valaki hálóból pénzt vagy bonbont vagy valamit, de még olyan elvetemültről nem hallottam aki a fogorvosnak is adott volna. Mi lesz a következő, pénztáros? Kukás? Akkor tetesd át a kérdésed a párkapcsolatok témakörbe, ha udvarolni akarsz, vagy az emberi kapcsolatok témakörbe. Természetesen olyan fordult már elő hogy valakinek hálából vettem egy tábla csokit, vagy bonbont de sosem fogorvosnak. Elképesztően hülyén jönne ki. Nagyobb eséllyel okozol kellemetlen érzéseket benne, mint amennyi pozitívuma lesz az ajándéknak. De ha mindenáron adni akarsz, egy desszertet (bonbon).
2022. dec. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Úristen! Nem is tudjátok a történetet, és azt sem, hogy miért szeretnék köszönetet mondani ilyen formában is.
2022. dec. 18. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:
Én egy kèk listerinet vinnèk neki :)
2022. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Jelképest? Mondjuk egy kombinált fogót, vagy valami akkus fúrót, hogy ne a zsinórossal kelljen még mindig kínlódnia.
2022. dec. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

"Úristen! Nem is tudjátok a történetet, és azt sem, hogy miért szeretnék köszönetet mondani ilyen formában is."

Akkor miért nem írod le? És főleg miért nem teszed a megfelelő kategóriába? Miért emeled ki, hogy fogorvosról van szó? Cs*szd meg a lepontozásaid!

2022. dec. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
En nem vinnek. Pont eleget keresnek azok
2022. dec. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!