Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hiánycikk lett a Rivotril...

Hiánycikk lett a Rivotril gyógyszer,legalább is a 0.5 mg-os?

Figyelt kérdés

Budapesten már 3 helyen kerestem és ezt mondták.Nem tudja Valaki,hogy Bp.-en melyik patikában lenne még?

Mikor lesz belőle újra?



2022. dec. 19. 16:42
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Igen hiányzikk,országosan.én úgy tudom januártól már lesz
2022. dec. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:

Nekem ma írta meg az egyik barátnőm, hogy nem lehet kapni (nem Budapesten).


Na, ez elég komoly probléma lesz sokaknak. (Nem a rosszindulat szól belőlem, én xanaxot szedek.)

2022. dec. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

"Azoknak" biztos rossz lehet,bár manapság nagyon szigorított.

Illetve,akiknek tényleg ez kell orvosilag,vagy a kórházaknak.

Én a 0.5-nek a felét szedem,tehát 0.25,de van amikor azt is félbe töröm,ott már törővonal nincs is.

Még az is lehet,hogy elhagyom szépen.

2022. dec. 20. 08:16
 4/33 anonim ***** válasza:
Vagy kérj akkor 1-est vagy kettest. Úgy oszd el hogy porrá őrlöd az egészet, és szét húzod egy kártyával pl 4 felé aztán megiszod.
2022. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:

valaki tudja ezt pkntosan? az újságok össze-vissza írnak mindent.


szóval pontosan melyik hatóanyag a hiánycikk most?

a clonazepam és az alprazolam is? és még?

2022. dec. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

5


Nekem xanaxot (alprazolam) még csütörtökön vagy pénteken simán adtak. Budapesti vagyok.

2022. dec. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

4


Rivotril-ból nincs 1 mg-os.

2022. dec. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

Ja. Az kemény. A kettest nehéz lenne 8 felé húzni.

Akkor kérj helyette frontint kérdező.

2022. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:

8


Ezzel csak az a baj, hogy nagyon sokan vagy csak az egyiket, vagy csak a másikat bírják. Ill. nekem a rivotril egész egyszerűen nem csinált semmit. Szóval nem feltétlenül felcserélhetőek.

2022. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:

ne vicceljünk, a kettő nem ugyanaz, persze hogy nem lehet felcserélni őket. két külön hatóanyag, és semmi közük egymáshoz.

szorongásoldónak jó az alprazolam, de a clonazepamot nem tudja kiváltani. ha egy masszív epilepsziás nem jut hozzá, aki 10 éve szedi, hát az ugyan kapkodhatja a xanaxot, ugyanúgy lehetnek görcsrohamai.


ezen kívül, nagyon egyéni kérdés is, ha már szorongásoldó hatásról beszélünk, valakinek az egyik működik, a másikat meg se érzi.


8- ezt miért írod? a 2 mg-os nem hiánycikk?

és ha nem, akkor csak az a baj, hogy felírnám én, de aztán kicsit tartanék is tőle. ha eddig kapta a 0,5mg 30x verziót, akkor nem szívesen adnék a kezébe hirtelen egy 100x 2 mg-os kiszereést. és persze előbb-utóbb az is hiánycikk lesz így.

2022. dec. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!