Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Este bevettem 2mg rivotrilt....

Este bevettem 2mg rivotrilt. Normális, hogy még mindig erőtlen vagyok?

Figyelt kérdés

Mostanában sokat stresszelek és alvászavarom lett. Az unokanővérem, aki orvosi utasításra szed rivotrilt adott belőle egy darabot. Életemben nem szedtem be ilyet és nagyon durván kiütött. Arra sem emlékszem mikor aludtam el, talán 10 körül és délután négyig fel sem keltem. De még mindig egy nagy köd van a fejemen, álmos vagyok és néha koordináció zavar van a járásomban, nem tudok gondolkozni.

Mikor múlik ez el??

Tudom, hogy nem szabad így gyógyszert szedni, de nagyon ki voltam bukva az álmatlanságtól és szenvedtem.


2022. szept. 10. 18:46
 1/1 anonim ***** válasza:
A rivotril felezési ideje 19-60 óra között van, ekkora adagtól másnap még simán be lehetsz állva. Nyugi, nem lesz semmi bajod, annyi hogy rögtön elsőre valakit még 0,5-1mg is kiüt, és másnap reggel még annyit is lehet érezni.
2022. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!