Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen óra márka lenne a...

Milyen óra márka lenne a legjobb pulzus mérésére?

Figyelt kérdés
2022. dec. 19. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi más igényed akkor erre a célra bármelyik normális márkát megveheted. Xiaomi, Honor Band az induló kategória, innen felfelé a határ a csillagos ég.
2022. dec. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És melyiket ajánlanád?
2022. dec. 19. 22:00
 3/6 anonim ***** válasza:
A telefonodtól is függ. Semmilyen más funkciót nem szeretnél?
2022. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem írtam, nekem egy Honor Band 5-öm van, a huawei health-tel használom egy xiaomi telefonon. Bő két éve van meg, egyszer szíjat kellett cserélni rajta (pár száz forintos tétel) mert mindkét szíjtartó izé elszakadt rajta, egyébként kiváló óra. Nekem a véroxigénmérő funkció miatt kellett, ez az óra azt is megbízhatóan méri.
2022. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Samsungon van, és a pulzusmérés a legfontosabb de jó lenne ha a vérnyomást is mérné
2022. dec. 20. 07:20
 6/6 anonim ***** válasza:
A vérnyomásmérés csak parasztvakítás, egy tippelt szám. Vérnyomást megbízhatóan kizárólag felkaros vérnyomásmérők tudnak mérni (lehetőleg Omron, induló gépek már pár ezer forintért vannak és már azok is jók).
2022. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!