Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van, aki tapasztalja, hogy...

Van, aki tapasztalja, hogy jobb az egészségi állapota, mint a felmenőinek, régebbi embereknek? Mitől?

Figyelt kérdés
Én az ellenkezőjét látom alátámasztottnak.
2022. dec. 20. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az általános népegészségügy az adatok szerint egyre rosszabb és rosszabb, de szerintem ez mindenkinél egyedi. A szüleim rossz egészségi állapotban vannak és nekem "csak" egy immunbetegségem lett, de attól eltekintve kicsattanok. Itt többfelé billenhet még a mérleg a következő években.
2022. dec. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pacal,mekdánelc
2022. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Édesapámnak rengeteg féle betegsége volt, többek között magas vérnyomás, cukorbetegség, krónikus veseelégtelenség (ennek eredményeképp transzplantált vese), köszvény, majd később kialakult nála krónikus bronchitis is. Én még viszonylag fiatal vagyok (25 éves), és hálistennek semmi bajom, ezt le is kopogom. Később viszont sajnos kialakulhatnak nálam is bajok, de nagyon bízom benne, hogy nem így lesz.
2022. dec. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!