Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért nem múlnak el a pattanás...

Miért nem múlnak el a pattanásaim?

Figyelt kérdés
Már rég túl vagyok a pubertáson, 25 éves vagyok, sokszor szedtem rá gyógyszert(Inerta), ami elvileg elmúlasztotta volna végleg, de nekem a kúra végével újra előjöttek. Ha még 1-2 volna, nem lenne baj, de tele van vele az arcom. Mit tudtok ajánlani, ami tényleg beválik?

2022. dec. 21. 07:03
 1/2 anonim ***** válasza:
A táplálkozás is okozhatja. Van, akinél pl. az válik be, ha teljesen kiiktatja a laktózt az étrendjéből. Egy jó arcápolási rutin is sokat segít. De valamilyen szinten sajnos hajlam kérdése is. Én 40 leszek nemsokára, de még küzdök velük. :(
2022. dec. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem megfelelőek az arckezelési technikáid. Pár éve olvastam azt az okosságot, hogy az arcról a víz eltávolítását ne arctörléssel valósítsuk meg, mert a törléssel csak szétkenjük a bőrön levő és gyulladásos tüneteket okozó mikroorganizmusokat, hanem csak itassuk fel a vizet papirtörlővel.
2022. dec. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!