Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a nagyobb...

Szerintetek melyik a nagyobb fájdalom? Egy érzéstelenítő nélküli fog gyökérkezelés, vagy a szülés?

Figyelt kérdés
Szerintem a szülés az egyik legerősebb.
2022. dec. 22. 21:29
 1/9 anonim válasza:
28%
Tapasztalatom szerint a szülés nem fáj. 41/f
2022. dec. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4%
Még nem szültem,de agyi műtétem már volt,érzéstelenités,altatás nélkül.
2022. dec. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3%
A szülés ugyan különböző mértékű fájdalommal jár, de senki nem ájult még el közben (tudomásom szerint). Nekem viszont már belefúrt egy (orosz) fogorvosnő a pulpaüregbe, amikor is elájultam a székben. A gyökérkezelést viszont érzéstelenítéssel végzik és még csak fájdalmat sem érez a páciens (eltekintve az injekció szúrásától).
2022. dec. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
0%
Jó, ha tudjátok, hogy minden a fejben dől el, és ha nem hergeli valaki magát pl szülés előtt, hogy biztosan nagyon fájni fog, akkor egy erősebb menzeszgörcsnél nem nagyobb a fájdalom. Ígyis úgyis ki fog jönni, tehát nem kell izgulni!
2022. dec. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%

Szultem mar, szoval en nagyon szivesen tarkon basznam a negyest ezert a beszolasert, mert nem, nem egy erosebb menstruacios fajdalom...

Nyilvan mindenki mashogy eli meg, de kurv..ara faj es ez nagyon nem fejben dol el🤣🤣🤣

Foleg pl en rohadt sokat hanytam vajudas kozben. Nem ajultam el, de a karom nem birtam mar megmozditani, annyira gyenge voltam. Az a resz teljesen kiesett, hogyan volt a kitolas, semmire nem emlekszem belole, nem voltam akkor ott mar magamnal. Szules utan meg 8 oraig nem birtam megmozdulni, azt hittem nekem ott tenyleg vegem van.



Na mindegy.


A gyokerkezelesre raterve viszont a fogfajas is borzaszto tud lenni, de hala a jo egnek erzestelenites nelkuli gyokerkezelesben nem volt meg reszem. Viszont tuti, hogy brutal tud lenni az is.

2022. dec. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Ezt egzaktul úgy lehetne összehasonlítani, hogy szülés közben végeznék azt a gyökérkezelést.
2022. dec. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%

Én 3 injekció után is éreztem a gyökérkezelést. Felálltam az orvosi székből a felénél és megmondtam a dokinak, hogy magánorvoshoz megyek.


Ekkor döntöttem el azt is végérvényesen, hogy sohasem szülök. Ha ez ennyire fáj, nincs az az isten, hogy szüljek

2023. jan. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Nekem elbaszták a gyökkérkezelésem.A nyomorult orvos nem tudott érzésteleníteni,hát életemben nem volt akkora fájdalmam.De ő nem hitte el hogy nem hat.A vége egy nagyon durva foghúzás lett(azt is éreztem,teljesen bevolt gyulladva,az se segített) hát a sikolyomtól haladszódott az egész rendelőben.A végén majdnem elájultam.Ő ott akart hagyni,kolléga nője fejezte be.Már nem bírta a síkítást.De amikor kértem inekciót,akkor 1-nél többet nem akart adni(gondolom tb-re megvan szabva mennyit a fejenkénti adag).Férfi vagyok,de ez nagyon megviselt lelkileg,azóta is félek attól a fájdalomtól.Soha nem megyek többet tb-re.Buktam a fogam,és kaptam egy szép traumatikus élményt is.Megérte.A szülés,ha énnél durvább,skkor minden tiszteletem a nőké
2023. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

#8

Nekem is húzni akarta a végén. De én nem hagytam. Magánorvoshoz megyek. Van ám Artikain, ami erősebb, mint a Lidokain!

2023. jan. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!