Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki az edzésnek?

Hogyan kezdjek neki az edzésnek?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni edzeni, de nem tudom hogyan álljak neki. Ez alatt azt értem, hogy állítsam össze az edzés tervem, étkezésnél mire figyeljek oda és milyen táp kiegészítőket használjak…?

2022. dec. 25. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk kezd fekvőtámasszal és felüléssel, aztán szépen alakulni fog idővel. Én sosem állítok fel edzéstervet, mert nem egy gép vagyok, aki egy program szerint működik. Csináld úgy, ahogy neked jó, én ezt tudom ajánlani. Legyél spontán.
2022. dec. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én aplikációt töltöttem le, nagyon tetszett, hogy láttam a haladást, a fejlődést, a teljesített edzéseket, meg az elégetett kalóriák számát (nő vagyok)
2022. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bár laikus vagyok a témában, de az elején én futással vagy úszással kezdeném. Ezzel kicsit formába hizod a szervezetedet, ízületeidet, izmaidat és akkor mehet minden más. Fontosm hogy az elején ne akarj száz fekvőt megcsinálni, mert úgy sem fog menni. Mindig növeld a mennyiséget. És ahogy az első írta, mindig úgy csináld, hogy kellemesen fáradj el. Kínozni sem kelk magadat, de azért ne csak lötyögés legyen.
2022. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!