Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Meddig kell egy állandó...

Pockoda kérdése:

Meddig kell egy állandó fogszabályzót hordani?

Figyelt kérdés

Márciusban lesz 2 éve hogy fent lesz a fogszabályzóm. Gumiláncot kaptam mindig mikor rés keletkezett a szemfogam és a mögötte lévő fogam között (csak a jobb oldalt). De ahányszor levette az orvosom a gumiláncot mindig visszatért ez a probléma. Ezzel nem is lenne baj de kezdem elveszteni a hitem, mivel jelenleg is ezzel küzdök. November végén vette le a gumiláncot és most is egy kis rés keletkezett a szemfogam és a mögötte lévő rágófogam között.

Így is már szeptemberre mondta hogy le fog jönni a fogszabim de azóta is mondogatva van 2 hónaponta hogy leszedi. De azóta se semmi. Jelenleg áprilisra mondta, hogy leszedi de ha rés keletkezik akkor visszateszi a láncot és tolódik egyre jobban ki a levétele.

Kérlek öntsetek belém kis bizalmat :)

23/L



#Fogszamályzó
2022. dec. 25. 21:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Felnottkent alapbol mindig sokkal tovabb tart a fogszabalyozas, mint mondjuk tinikent.

Ezt ki kell varni sajnos, kulonben semmi ertelme nem lesz a belefektetett idonek.

Latod, hogy sokszor az orvos se latja elore mi hogy lesz, o se jos.

Nekem anno majdnem 3 evig volt fent, de ezzel nem vagy elorebb, mert minden eset mas es mas :D

2022. dec. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!