Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 17/F (hetero) Mikor délelőtt...

17/F (hetero) Mikor délelőtt iskolában vagyok gyakran kell kakilnom és eddig a fiú wc be voltam kénytelen végeznem a wc felé guggolva mivel pàr nyomi srác előszeretettel szokott mellé pisilni vagy a wcre ami primitív de már máskor gondolkodtam azon?

Figyelt kérdés

, hogyha szünetbe kimennék elintézni a lány wc be és mivel a lányok is ráülnek a wc re pisilni ezért ha szabad a wc akkor énis rátudnék rendesen ülni mint otthon az sokkal kényelmesebb lenne mint guggolni felette én az a kérdés lényege, hogy lekéne fednem a női wct mikor ràülök vagy nem szükséges mert tiszta?

(Tudom hogy szünet van de aktuális lesz a dolog) meg mit gondoltok erről az ötletemről? Csak normális válaszokat köszi!?



#pisilés #WC #WC-zés #Kakilás iskolába #Fiú wc
2022. dec. 26. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok se ülnek rá hidd el. Legalábbis én egyszer sem ültem rá annó. Javaslom, hogy wc papírral töröld le a deszkáról a pisit, majd fertőtlenítő kendővel is töröld át egyszer. Vannak ilyen kis kiszerelésűek, ami elfér a zsebedben. Aztán van wc ülőkére ilyen higiénikus papír lap...most nem jut eszembe a neve. Az is kis csomagban van. Ráteszed a wc deszkára és már mehet is az ücsörgés.
2022. dec. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én szerintem messziről kerüld a lány WC-t. Ha odabent meglátnak téged, mint fiút, abból lesz aztán nemulass. Ha belegondolsz, a mai teljesen tabu és prőd világban, ahol a szexualitást egyszerre lehet nyiltan felvállalni és rejtegetni, ott ne várj sok jót. Ezt csak azért mondom, mert ha te mint fiú feltűnsz a lány WC-ben, majdnem mindenkinek az lesz az első gondolata, hogy kukkolsz, vagy még jobb meg akarsz csinálni valakit, esetleg trollkodsz. Szerintem maradj a fiú WC-nél, és akkor inkább guggold végig azt az 1-2 percet, szerintem jobban jársz és megspórolsz egy csomó kellemetlenséget.
2022. dec. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igaz 2 es kösz
2022. dec. 26. 13:27
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
De a lányok minden további nélkül bemennek a férfi wc-be, amikor várni kell a női előtt.Egyenjogúságot akarunk!
2022. dec. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
😅xd
2022. dec. 26. 13:46
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Próbáld meg átalakítani az ürítési ritmusodat, hogy otthon üríts. Kelj fel időben, reggelizz meg stb. Minket anyánk a reggeli ürítésre szoktatott rá egészen kisgyerek korunkban. Én most (70 felett) is tartom ezt a ritmust. Persze, az egyéni ritmus eltérő lehet, az unokám este megy a wc-re.
2022. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%

A lányok sem ülnek rá, mert sokszor a lányvécé is le van pisilve, időnként levérezve, sok takarító állítja, hogy a lányok disznóbbak a fiúknál. Tégy úgy ahogy az első javasolta, vagy próbálj kicsit erősödni. Nem rosszból mondom, de egy fiatal srácnak legyen már olyan erős a lába, hogy ennyi guggolás ne okozzon gondot.

A másik, hogy a lányoknak nem tetszene, a fiúk meg esetleg szanaszét cikiznének - és ez még csak nem is prüdéria, minden kollégista tudna neked mesélni egy perverz hülyegyerekről, aki bejárt a lányvécébe. (Mondjuk nekem egy leselkedő leszbi jutott:D)

2022. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
16%
xd
2023. febr. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!