Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon száraz hajra valami tipp?

Nagyon száraz hajra valami tipp?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja vágattam belőle pont emiatt, de semmit nem ért. Főleg a hajvégeknél vészes, olyan száraz, hogy már bokrosodik és szanaszét áll, olyan az állaga, mint a szénaboglyának.

Próbáltam már kifejezetten száraz hajra való sampont és ricinusolajat. Valamennyit javított ugyan az hajam állapotán, de ez a kevés is két nap után teljesen eltűnt, ugyanolyan kezelhetetlen, szálkás lett. Bármi tanács vagy termék, házi praktika ami bevált?:(

18/L



2022. dec. 28. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Egészséges táplálkozás, vitaminpótlás és rengeteg folyadék (víz). Balzsam, halolaj segíthet még (pl algán olajas termék), hajmasszírozás hajmosáskor, hogy gyorsabban nőjön a hajad.
2022. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Írtam privátot :)

Nekem egyébként a megfelelő hidratálás segített a seprűs száraz hajamon és magamnak vágtam tincsenként belőle. Fodrászhoz már jó ideje nem járok. Jó ötlet amit az #1-es írt. Szerintem a cgm-et is kipróbálhatnád..


~Autumn❀

2022. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!