Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalhatnak?

Figyelt kérdés

20 év alatti lány vagyok, 165 cm 53 kg.

A napokban probléma volt a családommal is pluszba, és egyre több tünet jelentkezik, de édesanyám nem akar orvoshoz vinni, csak beszólogat 0-24.

Étvágytalan vagyok, nagyjából semmit nem kívánok. Lassult a mozgásom is, szédülök, fáj a fejem. Ma először taasztaltam azt, hogy felálltam, és meg kellett kapaszkodnom valamiba, mert azt éreztem, hogy elfogok ájulni. Hullik a hajam, naponta 2-3 kávét iszok meg, miközben ez egyáltalán nem jellemző rám, eddig a maximum 1 kávé, de az sem mindig, most meg 2 kávé nélkül nem érzem jól magam. A suliban már volt pánikrohamom, és erre is a szüleim csak beszóltak. Az éjszakáim valami szörnyűek, egyik nap 4 órát alszok, egész éjjel forgolódok, másik nap meg 11-12 órát. Valaki segítsen, ez mi lehet, mert már lassan tényleg kurvára elegem lesz.

KÖSZÖNÖM!



2022. dec. 29. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
És mennyivel vagy 20 év alatt, hogy édesanyád nem akar orvoshoz vinni?
2022. dec. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Még kiskorú vagyok, gimi első éveit járom
2022. dec. 29. 21:00
 3/10 anonim ***** válasza:
És miért nem mész egyedül orvoshoz?
2022. dec. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért, mert a háziorvosom rendelője 5 kmre van, és nem akarok összeesni séta közben (volt már ilyen). Meg múltkor, mikor elvitt anyám (1 éve), akkor elküldött, hogy hagyjuk őt békén ilyen tünetekkel.
2022. dec. 29. 21:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Kéne egy vérkép. Minimum. Ez akármi lehet. Szólj a gimiben az iskolaorvosnak. Ő majd segít.
2022. dec. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az iskolaorvos a háziorvosom, és az egyik tanóra alatt rendel, 1 héten 1x, és az a szar, hogy nem enged le a tanár minket, csak akkor, hogyha a szülő, vagy vki igazolta. Vagy ha lázas vagy
2022. dec. 29. 22:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Kicsit akkor tegyél rá. Szédülj ki a padból vagy ilyesmi, órán.


Ha úgy érzed,hogy tényleg beteg vagy,és nem kapsz segítséget.


Utána mondhatod,hogy már napok óta furcsán érzed magad,szeretnél egy labort stb.

Csak kivizsgálnak...

2022. dec. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Első körben amúgy vashiányos vérszegénységre tippelek. Menzeszed milyen?
2022. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól, hogy étvágytalan vagy, enni kell, mert nem lesz vércukrod és attól szédeleghetsz. Reggelizz, ebédelj, vacsorázz rendesen! Használj magasabb párnát, minden este ugyanakkor oltsd le a villanyt és a sötétben már ne mobilozz/gépezz, stb. Ha jó szokások mellett is megmaradnak a panaszaid, akkor pedig szólj újra a szüleidnek, hogy te a te részedet megtetted, de a megmaradt problémák megoldásában igenis segítsenek.
2022. dec. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
8asnak: Hát, volt olyan , hogy egy hónapban megjött kétszer, elég rendszertelen..
2022. dec. 30. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!