Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ezek a tünetek milyen betegség...

Ezek a tünetek milyen betegségre utalhatnak? Soha nem fájt még így a hasam.

Figyelt kérdés

Köldök felett, a bordák alatt fáj a hasam, néha csak jobb borda alatt. Nem bírok kiegyenesedni, mert akkor nagyon fáj meg hányingerem lesz. Próbáltam már hányatni magam, hátha jobb lesz, de nem tudok. Ha fekszek annyira nem érzem a fájdalmat. Éhes vagyok, de nincs étvágyam, nem bírok enni, mert rám jön a hányinger. Utánanéztem a vastagbélgyulladás, vakbélgyulladás, gyomorfekély tüneteinek de egyik sem az.

Jah, azt még hozzáteszem, hogy az elmúlt időben keveset ettem. Lehet hozzá valami köze?


2012. dec. 22. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet ez epe gyulladás is
2012. dec. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most jövök ügyeletről, de hogy ezek semmi konkrétat nem mondtak nekem. Kaptam egy injekciót, diétázzak, ne igyak szénsavat meg szerezzek be nospat. Meg elvileg gyomorrontás. hát elég valószerűtlennek tartom, mikor alig ettem mostanában, na mindegy. Remélem elmúlik.
2012. dec. 22. 20:30
 3/3 -pandy- válasza:

Asszem "krómbetegség"-nek hívják amire gondolok.

Vagy a húgomnak bélgyulladása van..időnként elmúlik..aztán nagyon rosszul van.

2013. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!