Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ennek hitelt kellene adni?!...

Ennek hitelt kellene adni?! "A növekedési hormon ehhez képest nagyjából mellékhatásmentes." Én úgy tudtam eddig, hogy a cikkben (is) írt tesztoszteron kúrák jóval kevésbé károsak a növekedési mormonoknál... Cikk linkje alább.

Figyelt kérdés

[link]


"A tesztoszteron rizikója, hogy akár egy minimális adag is leállíthatja a szervezet saját termelését, azt újraindítani pedig nagyon nehéz. Dózistól függően előfordulhatnak máj- és veseproblémák, a mellszövet megnagyobbodása, agresszív viselkedés, libidóváltozás, a leállás után akár impotencia is."


A növekedési hormon ehhez képest nagyjából mellékhatásmentes."


Mintha (épp ellenkezőleg) a növi eredményezné azt a durva mellékhatást, hogy MINDENED, minden szerved izomzatát megerősíti, azaz megnagyobbítja, nincs konkrétan pl. kizárólag karok izmainak erősítése, így akár a szív izmai is megerősödhetnek, ez pedig vastagságot eredményez, ami pedig kevesebb vér pumpálást jelenti az erekbe.

Műtét nélkül akár halál...

És ez csak egy a sok(k)ból a növi esetén.



2022. dec. 30. 00:40
 1/3 A kérdező kommentje:

Mondjuk ez azért tényleg durva:


"Leállás után akár impotencia is."


Remek...

2022. dec. 30. 00:42
 2/3 A kérdező kommentje:

Senki nem tudja?


Kérlek írjatok!

2022. dec. 30. 11:37
 3/3 A kérdező kommentje:

És miért került át a kiírás a testépítésből az egészség kategóriába?


Testépítőknek írtam, mivel - értelemszerűen - ők jobban értenek ehhez a témához!

2022. dec. 30. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!