Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 25 évesen szedhetek tesztoszte...

25 évesen szedhetek tesztoszteron fokozót?

Figyelt kérdés

10 éve edzek, erős és izmos vagyok, de sok stressz ért mostanában, és fáradtabb vagyok, mint régebben, az ízületeim se bírják úgy a nagy súlyokat mostanában, és elkezdett a hajam is enyhén ritkulni…


Ezért gondoltam, hogy vennék valami legális, gyengébb tesztoszteron fokozót, mint pl gymbeam alphamale.


Ennyi idősen van ennek értelme?

Vagy rosszul is elsülhet?


Egyébként heti párszor edzés előtt szoktam inni Nutriversum I Am Alpha-t, ami állítólag tesztoszteron fokozó és pre workout is egyben, de annak az ég világon semmi hatását nem érzem. (Az első pár hétben éreztem, aztán szerintem hozzászokott a szervezetem)


2022. okt. 12. 18:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%

Rosszul nem fog elsülni mivel ezek csak specifikus vitaminok, de hatása sem lesz. Multivitamint, magnéziumot, glükozamin-szulfátot szedj, igyál több folyadékot és maxold ki az alvási időt, ezektől leszel jobban.

Bizony, ha valaki gyúrás előtt rendszeresen szed preworkoutot, az hetek alatt hozzászokik. Felesleges, inkább kávézz.

2022. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Napi 5g kreatint is szedek, amikor épp eszembe jut már vagy 1-2 éve folyamatosan… és az étkezésem és alvásom is jó. Szedek vitaminokat is.


Papíron igazából kb mindenre odafigyelek, minden jó, de mostanában fáradtabb vagyok és nem is fejlődök a teremben sem.

2022. okt. 12. 18:17
 3/14 A kérdező kommentje:
Eddig nem is szedtem soha preworkoutot és nem is fogok venni többet. A folyadékbevitel az jó tipp, mert az az ami nem mindig szokott összejönni és nem figyelek rá eléggé. Köszi a választ!
2022. okt. 12. 18:19
 4/14 anonim ***** válasza:
26%
Elég szomorú, hogy 25 évesen ezzel a hülyeséggel teszed taccsra magad, ember. Nem elég hogy marékszámra kapkodod be ezeket a vackokat, akkor még szétcseszted magad. Van fogalmad arról, hogy ha már egyáltalán nem fogod tudni csinálni, ezt az oly annyira magasztalt ökörséget, akkor hogy fogsz kinézni? Elmondom én neked szívesen. Csak úgy, tapasztalatból. Meg azt is, aki ez által lerottyant és még 3 kilót sem tud megemelni. Azt gondolod, ez az egész így jó? Hát komolyan mondom, megáll az ész.
2022. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

10 éve edzel, mégis elhiszed, hogy létezik olyan legális, gymbeamről meg egyéb gyúrós tápkiegészítő cég honlapjáról rendelt por/tabletta, ami képes tényleges hatást gyakorolni a tesztoszteron-háztartásodra? 10 év alatt elolvashattál volna egy-két tanulmányt, vagy meghllgathattál volna pár szakmai podcastot. Kíváncsi vagyok, hogy mennyire lehet "jó" a táplálkozásod, meg hogy "mennyire figyelsz" a dolgokra, ha a tudásod nem éppen naprakész.

Rendszeres és krónikus stressz alatt az egyén nyilván rosszabbul teljesít, az izületeid és egyéb szöveteid a kor előrehaladtával pedig nyilván egyre-egyre kevésbé fogják bírni az intenzív terhelést (bár 25 évesen még annyira ne temesd magad, van még pár évtizeded), a hajritkulás megjelenése pedig abszolút genetika függvénye. Egyikre sem tudsz hatást gyakorolni kamu tesztoszteron-fokozó tápkiegészítőkkel, de legalább kevesebb pénzed marad kondibérletre és minőségi élelmiszerre, ami miatt még több lesz a stressz.

2022. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
3%

#5


Kamu tesztofokozók ? Te hol élsz ?

Én 25 éves koromtól évente 1-2 alkalommal mindig tolok tesztófokozót. Ginseng, maca, tribulus, ashwagandha, daa, tgh ezekből valamelyiket. És mindig kanos lettem tőlük állt mindig a dákesz mint tizenévesen.

Amire valók azt tudják. De olvas csak a tanulmányokat, nehogy véletlenül saját tapasztalatokról írj.

Túl sok diet gainzot nézel mostanában.

2022. okt. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

25 evesen szedhetsz, de hatasa nem biztos hogy lesz. 30 felett ajanljak inkabb.

Amit leirsz inkabb klasszikus kiégésnek, tuledzesnek tunik.

Csinalj egy deload hetet, vagy hagyj ki teljesen 1-2 hetet. Pihenj. Regeneralodj. Szedj izuletvedot. Szaunazz. Ne ettol vard a csodat.

Ha nem fejlodsz, valamin valtoztass. Probalj ki masik edzestervet. Vagy celnak megfeleloen valtoztass a kajadon. Sokkal tobb hatasa lesz mint egy legális teszto fokozonak.

2022. okt. 13. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A tesztoszteron szintedet nem tudod se ételekkel, se legális tápkiegekkel megváltoztatni. Ha már ilyeneken gondolkozol, akkor szedj cinket, az segíti a saját tesztó termelésed, de csodát természetesen ne várj!
2022. okt. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%
Hmm legális tesztoszteron fokozó, mesélj még kérlek.
2022. okt. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom 25 évesen van-e értelme, de jómagam 30 felett már látom szükségét és hasznát is a legális tesztó fokozónak (királydinnye kivonat). Az biztos, hogy extra hard gainer voltam világ életemben, de 30 után kb. giga hard gainer lettem :) A HMB és a tribulus segített felkapni tavaly és idén is pár kilót - kúraszerűen használtam. Ha placebó - ha nem, nekem bevált.
2022. okt. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!