Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiakartam húzni a rossz...

Kiakartam húzni a rossz fogamat, de sajnos beletörtem. Kitudom még szedni valahogy?

Figyelt kérdés
Van egy kis vésőm pont jolenne csak ezt már nem merem csinálni de megőrülök a fájdalomtól. Van aki csinált ilyen és sikerült esetleg?

2022. dec. 31. 05:04
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem, irány az ügyelet.
2022. dec. 31. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ez egy komoly kerdes, akkor a fogorvosi ugyelet fog segiteni. Ott meg el is erzestelenitik neked a huzast. Ha nem komoly, akkor masmilyen szakorvosra lesz szukseg.
2022. dec. 31. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem erdemes probalkozni mert nagyobb kart okozhatsz. Gondolj bele hogy letorsz mondjuk a koponyadbol egy databot. Az igazan fajdalmas es kellemetlen
2022. dec. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Lehet nincs tb-je. Szerintetek miért húzzuk otthon a fogat? Gondolkodjatok már...
2022. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Magánorvos - ha már ilyen hülye vagy.
2022. dec. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem én, hogy nincs TB-je vagy csak egyszerűen ilyen agyatlan, de azért ilyet ki tud kitalálni? Ügyeleten ingyen van amúgyis az ilyen megoldás, ezt simán sürgős esetnek veszik.
2022. dec. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
Csakhát van olyan is hogy a sürgősségit később kiszámlázzák, és ha nem fizet tartozás lesz belőle (akár ingatlanara is ráterhelhetik). Én pl pont ezért nem megyek sürgősségire se (hiszen semmi pénzem).
2022. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Itt egy cikk róla. Ezért nem mehet sürgősségire akinek nincs pénze, de a nevén van valami:


[link]

2022. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!