Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap kezdett el fájni a...

Tegnap kezdett el fájni a derekam, de ma sajnos rosszabbodott. Mit tehetnék? Közrejátszó okokat leírom.

Figyelt kérdés

Az egyik fő közrejátszó ok, hogy az utóbbi napokban nagyon idegeskedek, jellemzően éjszaka. Régebben is volt már idegeskedéssel egyidejűleg megjelenő derékfájdalmam, úgyhogy ez az ok egyértelmű.

Továbbá belejátszhatott, hogy néhány nappal ezelőtti napokban sokat hajolgattam.

Valamint pont mára jött meg a menstruációm, de ez nem szokott hátfájdalmat okozni, de bizonyára gyengít.


Sajnos most ülve, állva, fekve is fáj. Az idegeskedés ellen sem tudom, mit tehetnék.



2022. okt. 13. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pihenj pár napot és szedj nsaid-ot.
2022. okt. 13. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, pihenni fogok. Vagyis megpróbálok, egyelőre állva a legtúlélhetőbb vagy függeszkedve :)
2022. okt. 13. 17:14
 3/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy most pont nem pihennem kéne, és ettől is idegeskedek. Ez pedig ront az állapotomon. Ebből a körből hogy lehet kilépni?
2022. okt. 13. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Valami vírus okozta ideggyulladás valószínűbb. Diclofenák tartalmú gyógyszer általában jó erre (Voltaren, Cataflam, Diclofenak Duo stb.).
2022. okt. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, hidd el, nekem már többször játszott közre ebben az idegesség jelentősen, ilyen a szervezetem.
2022. okt. 13. 20:36
 6/8 A kérdező kommentje:
Valami oldalfekvést találtam, ahol egy ideig nem fájt és nem feszült annyira a derekam-hátam.
2022. okt. 13. 20:38
 7/8 A kérdező kommentje:
Fekete-nadálytő-kenőcs van itthon, ami szerintem jó lehet rá.
2022. okt. 13. 20:40
 8/8 A kérdező kommentje:
Bekentem vele, te juttattad eszembe, 4-es válaszoló.
2022. okt. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!