Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindeképpen...

Mit tegyek? Mindeképpen kiakarom kerülni de hogyan?

Figyelt kérdés

orvosi vizsgálat szerdán

165 cm 62-63 kilo vok, és lekell vetkőzni

tuti h mindneki rajtam fog röhögni, hogyan kerüljem ki, és hogy modnjam meg h nm akarok levetkőzni

nálunk nagyon szigorú az orvos, folyton beszól mindnekinek, és nem szeretném ha megitn leégetne a többeik elött mint tavaly

legyek beteg, de hogyan,

vagy hogy modnjam meg h nem vetkőzök le, tavaly is próbáltam de kb a fejem leüvöltette és muszáj volt

adj tanácsot lécci


2010. okt. 2. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj, az orvosnak az a feladata, hogy megvizsgáljon. Gondold hány beteget látott már, neki nem az a célja, hogy mustrálgasson, hanem vizsgáljon. Ne törődjél az ordibálásával. Oda állsz elé, higaddtan, és kész.
2010. okt. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hagyj fent valami trikószerűséget,vagy melltartót (persze csak ha lány vagy).

Hogy érted,hogy beszól?

2010. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi a gond? Nem vagy kövér,és az orvos egyáltalán nem azt nézi,hogy milyen alakod van..A z osztálytársaid meg azért röhögtek ki,mert eleve te kezded avval,hogy nem vetkőzöl le..Elég gáz egy dokinak ezt mondani...Ne szólj semmit csak kapd le a ruhát,csináld végig a vizsgálatot majd öltözz fel..Ha valamelyik osztálytársad röhög akkor nézd meg hogy ki volt,és kérdez meg,hogy mi az a vicces dolog amit látott..Ha azt mondja te,akkor vágj vissza olyasmi szöveggel hogy

- mi a bajod a testemmel? Legalább rajtam van mit fogni..

- (mosolyogj) szegénykém! Én is nevetnék ha ilyen deszka lennék mint te

- (ha szép melleid vannak) akkor mond azt neki,hogy "látod ezeket a melleket? Na a fiúk ezeket szeretik,és nem a te....tényleg neked hol vannak??

Rengeteg mondattal vissza lehet vágni..

de komolyan a te alakod úgy jó ahogy vagy! Hál istenek nem vagy anorexiás..Hidd el nekem,hogy a fiúk is jobban szeretik azokat a lányokat akik egészségesen jó alakúak..

2010. okt. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
melltartó+bugyi. Én sem vetkőztem pucérra pedig semmi baj az alakommal. Sőt sokan irigylik. Akkor is furcsán nézett az orvos, de nem erőszakoskodott. A lányok előtt nem vetkőztem le.Ők is furcsán néztek, de nem érdekel:D
2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!