Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért van az ha hűvös a szoba...

Miért van az ha hűvös a szoba nekem akkor is melegem van?

Figyelt kérdés
jelenleg nem végeztem testmozgást szobába 17 celsius fok van és izzadok ver a víz. Lázam nincs. Nem csak most van ez hanem állandóan. Fel sem vagyok öltözve mielőtt valaki mondaná, hogy vegyem le a pulóvert. Egészségügyi problémára utál vagy csak ilyen a szervezetem? Valaki bejön hozzám nem hiszi el, hogy nem fázok. 32/F
2023. jan. 1. 18:49
 1/4 Gerelyke44 ***** válasza:
Szia. Vérnyomás, pajzsmirigy rendben van? Feltételezem, hogy nem vagy elhízott, inkább vékonyabb testalkat?
2023. jan. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Vérnyomás egy kicsit magas a pajzsmirigyet nem tudom. Nem vagyok elhízott de kicsit túlsúlyos. A hasi zsírpárna ami inkább van.
2023. jan. 1. 19:35
 3/4 Gerelyke44 ***** válasza:
Ha ez tényleg huzamosabb ideje meglévő probléma, akkor érdemes lehet a pajzsmirigy működését ellenőriztetni. Endokrinológus majd vérvétel. Nem vészes nyugi!
2023. jan. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Ide beutalóval vagy az nélkül is lehet menni? Azért utána nézek
2023. jan. 1. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!