Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Proktológusnál hogyan zajlik...

Proktológusnál hogyan zajlik egy vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ezer éve nem múlik az aranyerem, nem zavar semmiben, de gondolom lassan ideje lenne felkeresnem egy orvost, de nagyon félek :/
2023. jan. 1. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnézi, megvizsgál. Nekem volt tükrözés is. Mivel féltem a fájdalomtól ezért altatásban csináltattam (magán rendelőben)
2023. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félni: Kellemetlen, kínos, de nem vészes. Megkérdezik mi a gondod, megnézik milyen állapotban vagy odalent, oké, elég kellemetlen a vizsgálat némi fájdalommal járhat, de kibírható, meg kínos hogy be kell pucsítani a dokinak. Pár perces procedúra az egész. Ez korrektül leír mindent: [link]
2023. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
26%
Ha nem zavar, nem érdemes háborgatni. Ahogy írták, kellemetlen, kínos vizsgálat. Kinek hiányzik...?
2023. jan. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az...nagyon nagyon nem akaródzik menni amúgy, jajj, nagyon nem. Meg én is azzal próbálom nyugtatni magam, hogy ha hónapokon át úgy éltem vele, hogy azt se tudtam hogy van, akkor mégis mi baj lehet...másrészt azért nem akarok igénytelen, felelőtlen sem lenni...nem tudom. Edzek is nagy súlyokkal, elvileg azt sem ajánlják ilyenkor, mégsem lett rosszabb.
2023. jan. 2. 11:16
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem hónapokig volt, nem foglalkoztam vele, mert nem volt zavaró.

Egy este a sürgősségin kötöttem ki az aranyérrel, annyira fájt, hogy nem tudtam elviselni. A sebésznek fel kellett nyitni az eret, mert a pangó vér elkezdett rögösödni.

2023. jan. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:(((
2023. jan. 2. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!