Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A hosszú hajam a tüdőszűrőnél...

A hosszú hajam a tüdőszűrőnél befolyásol? Újra kell majd csinálni?

Figyelt kérdés

Ékszer nem volt rajtam, de a hajam a derekamig ér, fel volt fogva, de ígyis leér a derekamig.

Meg nagyon dús.

Én hülye nem kontyoltam fel.

Aztán a kezembe adta azt az ólom kőpenyt szóval sajnos nem is emlékszem, hogy mi lett a hajammal, hogy ò előre rakta nekem vagy sem, de én tuti nem.



2023. jan. 2. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha újra kell csinálni, azt már ott helyben mondják, de általában értik a dolgukat a dolgozók.
2023. jan. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Persze én is így gondolom, bàr mikor bent voltam a nő, aki csinálta egy férfivel beszélt végig, bár biztosan attól figyelt.

:) meg hàt mikor beül a gép mögé biztos làtta, hogy a testem, amiròl a fotót készíti egy egész hajtömeg betakarja. :):D

Reménykedek...

Kétszer menni nem akarok.

2023. jan. 2. 11:19
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég minden évben 1x.
2023. jan. 2. 11:19
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szóltak, hogy fogjam fel a hajam, de ismerősömnek meg még a pólót sem kellett levenni, szóval szerintem meg tudta csinálni így is.
2023. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Megcsinálni meglehet, csak, ha dús a haja meg erős szálú, akkor okozhat árnyékokat, de ilyenkor ráírjuk a papírra, hogy a haját nem lehetett eltenni az útból. Ha megoldható, oldalra a vállára is oda lehet rakni, de nagyon hosszú haj esetén nem tudsz mit csinálni. Kerekárnyékot nem fog adni egyébként. Max, ha valami nem stimmel, visszahívnak.
2023. jan. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Fúh engem megesz az ideg komolyan, nagyon nem akarom duplán röntgeneztetni magamat.

Direkt jövőhónapban már babaprojektben szeretnénk lenni a párommal, de az éves tüdőszűrőt már mondom letudom...

Köszi a választ, bocsánat az ingerültségemért.

Nem emlékszem a nő csinált -e bármit is a hajammal, mert én csak azzal a hatalmas és nehéz ólom köpennyel foglalkoztam, amit tartottam meg a levegővétellel

2023. jan. 2. 21:21
 7/11 A kérdező kommentje:

Sajnos nekem nagyon dús a hajam, vastag a szála, göndör, hosszú, ahhhhhh.

Na majd szerdán kiderül.

2023. jan. 2. 21:25
 8/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Amíg nincs terhesség nem számít a röntgen, a mellakasfelvétel amúgyis keménysugár technikával készül.
2023. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hála istennek nem kell visszamennem, negatív lett, de legközelebb kontyolok vagy lehet vágatok:):D^^


Köszi mindenkinek. Boldog új évet kívánok!:)

2023. jan. 4. 21:09
 10/11 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért ennyire ne betegedj ebbe bele, honnan kellene neked ezt tudni? A lényeg hogy negatív.

Boldog Új évet!

2023. jan. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!