Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Altató hosszú távú szedése...

Altató hosszú távú szedése mennyire káros?

Figyelt kérdés
Röviden: gyakran utazom más időzánába, elég nagy az eltolódás, emiatt teljesen megborult az alvásom. Párszor már megesett, hogy vettem be altatót, és úgy könnyebb volt átállni, de mindenki azzal riogat, hogy hozzá fogok szokni, és csak altatoval tudok majd aludni. Oké, de így meg nem tudok normálisan, és tényleg néhány hetente újra és újra borul az alvásom, ha véletlenül beállna már. Mennyire lenne gond folyamatosan szedni?

2022. dec. 28. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem riogatnak, tényeket közölnek.
2022. dec. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon káros. Tudom, függő voltam.
2022. dec. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Oké, de konkrétan mit okoz?
2022. dec. 28. 21:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Függőséget. Csak altatóval fogsz tudni elaludni, akármilyen fáradt és álmos is leszel.
2022. dec. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem ez jelenleg kisebb bajnak tűnik, mint a napi 3-4 óra alvás 🫤
2022. dec. 29. 11:55
 6/8 anonim ***** válasza:
És ezt meg is erősítik az alvásszakemberek, bár tény, hogy nonszensz. Nekem sincs más választásom.
2022. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen altatót szedtek ? N

Èn is akarok mert nem àllapot már ami vepem van,kèptelen vagyok munkàba àllni 1 ève...mindig fent vagyok reggelig,utana alszom dèlutànig....az alkohol ,semmi nem segit

2023. jan. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne milyen altatót szedtek mert már nem bírom
2023. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!