Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak fáj a derekam?

Mit csináljak fáj a derekam?

Figyelt kérdés

Körübelül 2 vagy 3 napja az törtent hogy hajat mostam és mivel siettem be hajoltam a kádba és ugy mostam a hajam, és amikor végeztem alig tudtam ki egyenesedni mert ugy be ált a derekam vagy a hátam(nem tudom pontosan).Másnap reggel ota fáj a derekam de nem mindig érzem.

Eddig még sose volt gerinc/hát problémám,és probálok figyelni arra hogy helyes legyen a testtartásom.


Az lenne a kérdésem higym ist mit csinaljak hogy el múljon a fájdalom?



2023. jan. 3. 02:41
 1/3 anonim ***** válasza:
23%
Meghúzódott, van ilyen. Bemész a patikába, kérsz egy izomlazító krémet, pár nap alatt elmúlik.
2023. jan. 3. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lóbalzsam nagyon jó tud lenni.

[link]


[link]


Illetve nagyon hatásos még -

Tigris tapasz:

[link]


Persze csak akkor, ha nem túl érzékeny a bőröd a kámforra, mentolra, szegfűszeg olajra, borsmentára.


A zacskó 4 vastag tapaszt tartalmaz, amit hosszában félbe lehet vágni, és akkor egy-egy fél tapaszt felhasználhatsz a derekad két oldalára. Ha elég csak egy fél középre, akkor 8 alkalommal tudod felhasználni. Éjszakára ne hagyd fenn, mert irritálhatja a bőrt. Emiatt maximum 2x ragaszd ugyanoda a csíkokat. Éjjelre csak akkor használhatod, ha este kezded el a kezelést, viszont akkor nappalra nem tudsz feltenni újat. Egy tapasz kibírja csere nélkül a nappalt. Ha netán leizzadod, tapaszd vissza, akár úgyis, hogy feljebb-lejjebb tapasztod. Ha már nem ragad (de ez nem valószínű), akkor cseréld.


*


Általában napi 1x 1 tapasz nappalra, ekkor éjjelre le kell venni. De mint írtam: felezhető a tapasz. Tehát 12 órát simán kibír.


Volt, hogy annyira fájt a derekam, abban aludtam el, de éjjel felébredve leszedtem. Nem ajánlott a 24 órás viselés, de néha, véletlen fennhagyva, nem okoz különösebb bajt, csak irritálhatja a bőrt.


Jobbulást!

2023. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. jan. 3. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!